دسته‌بندی نشده

یونیت کارن

یونیت کارن

یونیت کارن

هنگام انتخاب یونیت دندانپزشکی جدید، چند ویژگی اساسی را باید در نظر گرفت. در این مقاله، ما در مورد هفت مورد از ویژگی های یونیت کارن صحبت خواهیم کرد، یعنی طراحی، ساخت، مواد، اجزای کلی، ویژگی ها، لوازم جانبی و البته هزینه یونیت دندانپزشکی.

آیا یونیت دندانپزشکی قدیمی شما شروع به فرسودگی کرده است؟

آیا به خرید یک مورد جدید فکر می کنید، اما مطمئن نیستید که با آخرین فناوری چه عواملی را باید در نظر بگیرید؟ اگر اینها برخی از سوالاتی است که ممکن است در ذهن داشته باشید، ما باید تا آنجا که می توانیم به شما کمک کنیم. اگر می خواهید در مورد این موارد بیشتر بدانید، در صورت تمایل به جستجوی مقاله ما در زیر ادامه دهید.

طراحی یونیت کارن

یونیت های مدرن دندانپزشکی، دنیای تجهیزات سنتی دندانپزشکی را بسیار تغییر داده اند. این تغییرات به افزایش تجربه هم برای بیمار و هم برای دندانپزشک کمک می کند طراحی یونیت کمک زیادی به راحتی شما و بیمار می کند. بسیار مهم است که طراحی صندلی به شما امکان راحتی در هنگام انجام اقدامات دندانپزشکی را بدهد و اضطراب هایی را که بیمار احساس می کند کاهش دهد. یونیت کارن با طراحی بسیار زییا و عالی علاوه بر فراهم کردن راحتی برای بیمار، راحتی و کار راحت را نیز برای دندانپزشک به همراه دارد.

 

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

 

ارگونومی یونیت کارن

ارگونومی یونیت کارن

ارگونومی یونیت کارن

 

ساختار یونیت می تواند به نحوه طراحی آن از نظر ارگونومیک اشاره داشته باشد. یک یونیت دندانپزشکی مناسب باید از زوایای مختلف مانور دهد تا به انعطاف پذیری بیشتر دندانپزشک کمک کند. برای بیمار، بالشتک با کیفیت برای افزایش راحتی یکی دیگر از عناصر ساختاری است که باید در نظر گرفته شود.

یونیت دندانپزشکی نیز باید با قد بیمار سازگار باشد و با افزایش قابلیت تنظیم داشته باشد. طراحی ارگونومیک یونیت کارن، باعث می شود بیمار اگر ساعات بسیار زیادی را بر روی یونیت بنشیند، هیگونه احساس خستگی و کمر درد به آن دست ندهد.

کیفیت مواد ساخت یونیت کارن

اگر یونیت دندانپزشکی دارای مواد با کیفیت باشد، پس از آن برای مدت طولانی دوام می آورد. در حالت ایده آل، یک یونیت دندانپزشکی باید بتواند یک دهه یا بیشتر تا زمان بازنشستگی یا ارتقا آن دوام بیاورد یونیت صدف مدل SD.

یونیت ی های دندانپزشکی ارزان قیمت ممکن است در حال حاضر ایده آل باشد، اما کمی بیشتر پول خرج کردن در دراز مدت اقتصادی خواهد بود. به همین ترتیب، مطمئن شوید که به جای پرداخت هزینه های ارزان، روی تا زمان بازنشستگی یا ارتقا آن. های با کیفیت مواد سرمایه گذاری کنید. یونیت کارن با بهره بردن از مواد بسیار با کیفیت در ساخت بدنه و سایر اجزایی که بر روی یونیت سوار می باشند، دوام و طول عمر زیاد یونیت را تضمین می کند.

اجزا کلی یونیت کارن

 

اجزا کلی یونیت کارن

اجزا کلی یونیت کارن

 

البته، شما می خواهید مطمئن شوید که یونیت دندانپزشکی جدید شما تمام اجزای کار و تجهیزات مورد نیاز را دارد. به عنوان مثال، شما می خواهید مطمئن شوید که پشتی صندلی از پشتی مناسب برخوردار است. پشتی بیش از حد گسترده برای دندانپزشک دشوار است که بتواند به درستی موقعیت خود را قرار دهد.

ابعاد یونیت صندلی دندانپزشکی نیز قابل توجه است زیرا می تواند در فضای کاری شما در کلینیک تاثیر گذار باشد. اگر صندلی دندانپزشکی دارای تجهیزات اضافی مانند مانیتور LCD ، واحد اشعه ایکس و موارد دیگر باشد، این به اندازه اضافه می شود.

بنابراین، اطمینان حاصل کنید که این تجهیزات و اجزای اضافی حرکت دندانپزشک را محدود نمی کنند. یونیت کارن با در اختیار گذاشتن مجموعه بی نظیر و کاملی از اجزا عمومی که برای یک یونیت دندانپزشکی لازم است، ارزش خرید شما را بسیار بالا می برد.

عملکرد یونیت کارن

هرچه یونیت دندانپزشکی کاربردی تر باشد، از کارآیی بیشتری نیز برخوردار خواهد بود. به عنوان مثال، یک یونیت دندانپزشکی کاربردی باید اجزایی مانند تابلوهای کنترل، تنظیم موقعیت صندلی، پدال پا و حرکت صندلی را داشته باشد تا به کارآیی بیشتر روش های دندانپزشکی کمک کند موتور 24 ولت یونیت.

با استفاده از یک صفحه کنترل، یک دندانپزشک قادر به ایجاد انعطاف پذیری بهتر در تنظیم ویژگی های خاص صندلی دندانپزشکی خواهد بود. در همین حال، موقعیت یابی صندلی یکی دیگر از اجزای اصلی عملکرد است که به شما کمک می کند تا صندلی در زاویه ای مناسب قرار گیرد تا نتایج بهتری در برخی از روش های دندانپزشکی حاصل شود.

پدال پا یکی دیگر از عناصر اصلی کاربردی در صندلی های دندانپزشکی است زیرا از جلوگیری از آلودگی متقابل جلوگیری می کند در حالی که یونیت دندانپزشکی را به حالت اولیه خود باز می گرداند.

لوازم جانبی یونیت کارن

 

لوازم جانبی یونیت کارن

لوازم جانبی یونیت کارن

 

این لوازم جانبی ممکن است هزینه های اضافی باشد، اما می تواند به بهبود کیفیت اقدامات دندانپزشکی کمک کند. یونیت کارن با در اختیار قرار دادن طیف وسیعی از ابزارها و وسایل جانبی متنوع در اختیار دندانپزشکان کار را برای آن ها بسیار راحت تر می کند.

هزینه یونیت دندانپزشکی

توجه به این نکته مهم است که صندلی های دندانپزشکی به استثنای لوازم جانبی واقعی یک سرمایه گذاری محسوب می شوند. بنابراین، مهم است که گزینه های خود را بسنجید، کمی تحقیق کنید و بودجه ای اختصاص دهید که هم واقع بینانه و هم اقتصادی باشد.

قیمت یونیت کارن

 

قیمت یونیت کارن

قیمت یونیت کارن

 

هزینه یونیت کارن با توجه به اینکه مدل آن چه می باشد، چه آپشن هایی بر روی آن وجود دارد، تجهزات و وسایل اضافی که بر روی یونیت کارن قرار می گیرد و همچنین قابلیت شخصی سازی کردن آن بسیار متغیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت یونیت کارن به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید ریموت کنترل یونیت.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد، ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

b2n

yun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *