دسته‌بندی نشده

یونیت فرینو

یونیت فرینو

یونیت فرینو

برای توسعه مناسب کار در یک کلینیک دندانپزشکی، داشتن یک یونیت خوب مانند یونیت فرینو ضروری است. که این تجهیزات دندانپزشک را برآورده کند. از یک طرف، ظاهر آن باید تصویری مناسب و حرفه ای را منتقل کند. اما علاوه بر این، مراقبت از رفاه و آسایش بیماران و تیم حرفه ای که ساعت ها در مطب کار می کند، ضروری است.

و یکی از مهمترین عناصر تجهیزات داشتن یونیت دندانپزشکی مدرن است. یونیت های دندانپزشکی بخشی از مبلمان اساسی یک کلینیک است. و باید هر چند وقت یکبار تجدید شود، زیرا ممکن است از رده خارج و ناامن شود (به دلایل ارگونومیک).

ما لیستی از دلایل ضروری بودن نوسازی و داشتن یونیت فرینو را که راحتی بیشتری هم به دندانپزشک و هم به بیماران ضروری است ارائه می دهیم.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

چرا باید یونیت فرینو بخریم؟

در ادامه ما به بررسی دلایل خرید یونیت فریتو پرداخته ایم

ظاهر زیبای یونیت فرینوظاهر زیبای یونیت فرینو

با گذشت سال ها  طرح ها و تصویر یونیت های دندانپزشکی در حال تغییر است. در میان رایج ترین نشانه های سایش در می یابیم که با گذشت زمان و استفاده از محصولات ضد عفونی کننده، مواد صندلی های کلینیک دندانپزشکی قدیمی اگر از پلاستیک ساخته شوند می توانند تغییر رنگ دهند.

اگر آنها آلومینیوم باشند، این اتفاق نمی افتد. یونیت صندلی و ممکن است پارگی در تودوزی وجود داشته باشد.

از این رو اهمیت داشتن یک یونیت دندانپزشکی مدرن بیش از حد قابل توجه است. یونیت فرینو علاوه بر ارگونومیک بودن ظاهر بسیار زیبایی را دارد و نما و جلو خاصی را به مطب شما می دهد.

خرید یونیت فرینو یک سرمایه گذاری است

نیاز به به روزرسانی یک کلینیک بسیار ممنون است. به عنوان مثال ، وقتی تکنسین برای انجام بازسازی های مکرر مراجعه می کند.

گاهی اوقات تمام عناصر پلاستیکی صندلی های دندانپزشکی مانند شیلنگ ها، سیستم مکش داخلی و خارجی یا زهکشی ها تخریب و خشک می شوند که می تواند منجر به تلفات و نشتی شود.

از این نظر تخمین زده می شود که عمر پلاستیک 10 سال است. یک یونیت دندانپزشکی مدرن دارای ساختار ها و مواد جدیدی است که عمر مفید آن را افزایش می دهد. در این مرحله مدیریت دندانپزشکی ضروری است. اکثر کلینیک های دندانپزشکی، به دلیل مسائل مالی در پایان سال در تمدید تجهیزات خود سرمایه گذاری می کنند.

مهم است که بخشی از صورتحساب پرس و جو برای خرید مواد استفاده می شود.  بنابراین دلیل اساسی دیگر برای استفاده از یونیت مدرن دندانپزشکی می تواند سرمایه گذاری و استهلاک سود دریافتی در طول سال باشد.

با خرید یونیت فرینو شما نه تنها یک یونیت دندانپزشکی با کیفیت را خریداری کرده اید.  بلکه برای چند سال آینده خود را از خرید هرگونه یونیت و تجهیزات برای آن بی نیاز کرده اید، زیرا یونیت فرینو از دوام و کارایی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

کیفیت ارگونومی یونیت فرینوکیفیت ارگونومی یونیت فرینو

این مهمترین نشانه هنگام تهیه یونیت دندانپزشکی مدرن است. هر سال، مواد باید آزمایش شوند. و توصیه ها و به روزرسانی های ارائه شده توسط متخصصان این بخش گوش داده شود. (یونیت صدف)

بیمار نیاز به توجه دارد و اینکه صندلی و یونیت دندانپزشکی ناراحتی نمی شود. بسیاری از کلینیک ها در حال حاضر از تکنیک ها و سیستم های آرام بخش و محیط دلنشین برخوردار هستند. اما اگر یونیت دندانپزشکی مدرن و راحتی داشته باشیم.

ترس و اضطرابی که برخی از افراد هنگام مراجعه به دندانپزشک احساس می کنند. نیز کمک می کند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، راحتی عامل اصلی است.

هر بیمار به طور متوسط سی دقیقه روی صندلی دندانپزشکی می نشیند و اگر طولانی باشد، ممکن است دو ساعت هم باشد.

در مورد دندانپزشکان، آنها هر روز هشت ساعت را روی صندلی می گذرانند. بنابراین بدن آنها نیز می تواند رنج ببرد و مجبور می شوند به خدمات متخصصان فیزیوتراپی متوسل شوند، که این نیز هزینه است.

یونیت فرینو یکی از یونیت های استاندارد با ارگونومی بسیار دقیق و راحت می باشد. که راحتی را برای بیمار و پزشک در طول زمان درمان فراهم می کند. برخی از کارهایی که صندلی دندانپزشکی مدرن از آنها بهتر مراقبت می کند عبارتند از:

ویژگی های یونیت فرینو

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های خاص یونیت فرینو خواهیم پرداخت:

  • ارتفاع یونیت فرینوارتفاع یونیت فرینو

ارتفاع حرکات صندلی مدرن دندانپزشکی و تنظیم صحیح برای کار راحت و تسهیل دسترسی بیماران ضروری است. به همین ترتیب، یک یونیت دندانپزشکی مدرن و فعلی باید آزادی کار را بین دندانپزشک و دستیار بگذارد.(مخزن کمپرسور یونیت)

یونیت فرینو با داشتن ارتفاع مناسب و با قابلیت تنظیم بسیار راحت، کار را برای بسیاری از بیماران و دندانپزشک ها راحت تر می کند.

  • طول شلنگ یونیت فرینو

طول شلنگ ها به دندانپزشک اجازه می دهد تا راحت کار کند. مهم است. که انسداد داشته باشند و بازگشت مکانیسم باعث ایجاد التهاب مفصل در مفاصل مانند آرنج یا مچ نمی شود.

علاوه بر این، اگر طول این شیلنگ ها بین 50 سانتی متر و حداکثر 1 متر باشد. بیمار احساس فشار نمی کند. و دندانپزشک می تواند راحت کار کند. یونیت فرینو با داشتن سیستم و تابلت شلنگ ها از بالا و پایین و کیفیت بالای جنس شلنگ ها راحتی کار  را برای دندانپزشک ها فراهم می کند.

  • نورپردازی یونیت فرینو

ضروری است که نور کار در یک نقطه متمرکز شود. هالوژنهای لامپهای قدیمی بین 15000 تا 25000 لوکس (یکای شدت روشنایی) و دمای رنگ کمتر  متمرکز شده اند.

در حال حاضر، چراغ های LED یونیت دندانپزشکی مدرن بیش از 35000 لوکس قدرت دارند. و مانند نور طبیعی هستند. که باعث خستگی کمتر چشم می شوند.

یونیت فریتو با داشتن سیستم نور رسانی مدرن برای بهبود دید در ناحیه قبل از عمل، ایجاد تعادل در روشنایی نواحی دندان و در نتیجه کاهش خستگی بینایی، در بازو یک میله روشنایی قرار می دهند.

  • تجهیزات یونیت فرینوتجهیزات یونیت فرینو

داشتن تجهیزات ارگونومیک و قابل تنظیم ضروری است. که موقعیت صحیحی را برای جلوگیری از بروز درد و کاهش وضعیت نادرست تضمین می کند. یونیت فریتو با داشتن تجهیزات و وسایل بسیار حرفه ای که بر روی خود دارد. راحتی را برای دندانپزشک ها هنگام کار کردن را فراهم می کند.

پدال یونیت فرینو

امروزه به لطف پدال می توانید حرکات صندلی های یک کلینیک دندانپزشکی را کنترل کنید. چراغ را روشن و خاموش کنید، با سرنگ کار کنید و حتی آسپیراسیون را بدون نیاز به دست آزاد متصل یا قطع کنید. منطقه کار بنابراین، این امر همچنین به معنی افزایش سرعت کار، ارگونومی و چابکی برای بیمار و درمان انجام شده است.

یونیت فرینو با داشتن پدال های بسیار راحت و ارگونومیک، کار را برای دندانپزشک ها را راحت تر کرده اند. و آن ها می توانند بدون استفاده از دست بسیاری از کارهای خود را انجام دهند. 

پانل های لمسی یونیت فرینوپانل های لمسی یونیت فرینو

کنترل حرکات صندلی، موقعیت های قابل برنامه ریزی، برنامه های خودکار، عملکردهای گروه آب، چرخش خودکار، گشتاور و چرخش ابزار را امکان پذیر می کند.

یک یونیت دندانپزشکی مدرن دارای همه این پنل ها است. که فرض می کند خستگی کمتری در انتخاب عملکردها دارد، علاوه بر تمیز کردن و نگهداری بهتر احتمال خرابی را کاهش می دهد.

یونیت فرینو با داشتن پنل های لمسی و مدرن و قابلیت برنامه ریزی، امکانات و حالت های بسیار متنوع و راحتی را در اختیار دندانپزشک ها قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: لمینت دندان چیست؟

موقعیت ترندلنبورگ

این اصطلاح به حالتی گفته می شود که در آن قد سر بیمار 15 تا 20 درجه زیر سینه و پاها باشد. این موقعیت یکی از اولین اقدامات برای درمان افت فشار خون در شوک هیپوولمیک است. به این معنی که خون رسانی کافی به سر را فراهم می کند. و اکسیژن رسانی کافی بافت مغز را حفظ می کند.

در هنگام مقایسه یک یوینت مدرن دندانپزشکی وجود این ویژگی لازم است. هنگام خرید حتما این جنبه نگاه کنید. همانطور که گفته شد یونیت فرینو از ارگونومی بسیار حرفه ای بهره می برد. که از ایجاد هرگونه مشکلاتی مانند افت فشار نیز جلوگیری به عمل می آورد.

ایمنی یونیت فرینو

در یک صندلی دندانپزشکی مدرن  عناصری مانند سیستم های لیفتینگ، اسپیتون ها، سینی های کمکی یا پشتی برای جلوگیری از حوادث و بدست آوردن ایمنی بیشتر در درمان ها آماده می شوند.

یونیت فرینو با فراهم کردن امکانات بسیاری که در بالا به آن پرداخته ایم، عناصر ایمنی نیز به راحتی برای بیمار و دندانپزشک را فراهم می کند.

قیمت یونیت فرینو  قیمت یونیت فرینو

قیمت یونیت فرینو با توجه به اینکه مدل آن چه می باشد، چه آپشن هایی بر روی آن وجود دارد، تجهزات و وسایل اضافی که بر روی یونیت فرینو قرار می گیرد و همچنین قابلیت شخصی سازی کردن آن بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت یونیت فرینو به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید. و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

2 دیدگاه در “یونیت فرینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *