دسته‌بندی نشده

کمپرسور باد دندانپزشکی

کمپرسور باد دندانپزشکی

کمپرسور باد دندانپزشکی

کسب اعتماد بیمار دشوار است. پس از سالها سرمایه گذاری در عمل، تحصیلات و کارکنان، خسارات از دست دادن بیماران به دلیل تجهیزات منسوخ شده یا از کار افتاده، بسیار زیاد است که قابل جبران نیست. هنگامی که به دنبال به روزرسانی یا تعویض کمپرسور باد دندانپزشکی خود هستند، دندانپزشکان هوای تمیز، ساکت و مطمئن را می خواهند. در این مقاله از وب سایت جم دنتال ویژگی های اصلی را که باید در کمپرسور باد دندانپزشکی جستجو کنید، برجسته خواهیم کرد.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

نکات مهم برای خرید کمپرسور باد دندانپزشکی

در ادامه ما به بررسی نکات مهم برای کمپرسور باد دندانپزشکی خواهیم پرداخت.

  • کیفیت هوا کمپرسور باد دندانپزشکیکیفیت هوا کمپرسور باد دندانپزشکی

مهمترین ویژگی برای هر کمپرسور باد دندانپزشکی خلوص هوای عبوری از وسیله ای به وسیله دیگر و در نهایت به دهان بیمار است. هوای آلوده و کثیف که حتی از استریل به نظر می رسد. می تواند میکروارگانیسم ها، باکتری ها و عوامل بیماری زا خطرناک تولید کند.

رطوبت و آلودگی همچنین می تواند با ترکیبات مورد استفاده در ترمیم ارتباط منفی داشته باشد. یونیت صندلی و منجر به تجزیه زودرس شود. این امر منجر به افزایش کار تعمیرات می شود.

سرمایه گذاری در یک کمپرسور با کیفیت با خشک کن ها و فیلترهای مناسب، نه تنها به ایمن ماندن بیماران کمک می کند. بلکه از عمل شما در برابر بیماری ها محافظت می کند

  • استانداردهای ایمنی کمپرسور باد دندانپزشکی

برای اطمینان از انطباق کمپرسور با کدهای بهداشتی قابل استفاده، باید درک اساسی از کلاسهای کیفیت هوا داشته باشید. که توسط نهادهای حاکم مانند ISO، سازمان بین المللی استاندارد تنظیم شده است.

استانداردهای ISO زیر رتبه بندی کیفیت هوا را در کمپرسور هوا دندانپزشکی برای ذرات جامد، آب و روغن تخلیه می کند. برای اینکه کاملاً به یک کلاس تعلق داشته باشید، باید تمام نیازها (جامدات، روغن و بخار و آب) برآورده شود.

  • کلاس کمپرسور باد دندانپزشکیکلاس کمپرسور باد دندانپزشکی

بهترین راه برای دانستن اینکه چه میزان از آلاینده ها برای برنامه خاص شما مجاز است. بحث در مورد استانداردهای صنعت کیفیت هوا است که در زیر با نصب کننده خود صحبت می کنید.

درجه بندی کلاس پایین، اندازه گیری دقیق تر و دقیق تر کیفیت هوا را نشان می دهد.

ذرات معلق به صورت گرد و غبار (جامدات) در میکرون (میکرومتر) بر متر مکعب اندازه گیری می شود. در حالی که ذرات معلق در هوا و مواد شیمیایی معلق در هوا (روغن و بخار) در میلی گرم بر متر مکعب (میلی گرم در متر مکعب) اندازه گیری می شوند.

برای مقایسه اندازه، یک گلبول قرمز انسان حدود 5 میکرون عرض دارد. در حالی که ضخامت ویروس های عفونی از 0.004 تا 0.1 میکرون است. این بدان معناست که کمپرسور کلاس 1 اجازه نمی دهد ذراتی به اندازه یک گلبول قرمز ایجاد شود.

میزان خشکی قابل تحمل برای هر کلاس هوا یا مقدار آب معلق در هوای فشرده با دمایی که برای تبدیل بخار آب به آب مایع (نقطه شبنم) لازم است محاسبه می شود.

هر سیستم فشرده شده ای که برای دستیابی به یک کلاس کیفیت خاص به فیلتر هوا یا روغن نیاز دارد، مستعد خرابی است. و برای جلوگیری از خطرات مسئولیت، به نگهداری مداوم نیاز دارد.

  • کمپرسور باد دندانپزشکی – کلاس 0

کیفیت هوا کلاس صفر تمیزترین و خالص ترین درجه بندی کلاس است. آلاینده ها توسط سازنده رتبه بندی می شوند و توسط برنامه ای که برای آن استفاده می شود تعیین می شوند.

رتبه 0، که می توان با کمپرسور هوا مناسب و شناخته شده به دست آورد، یک انتخاب ایده آل در بین متخصصان دندانپزشکی و آزمایشگاه های دندانپزشکی است زیرا آنها سخت ترین استاندارد را ارائه می دهند و از نظر طراحی بدون روغن هستند.

  • کمپرسور باد دندانپزشکی -کلاس 1

کمپرسورهای هوا که قادر به تولید هوای کلاس 1 هستند. نیز ممکن است یک کمپرسور دندانی قابل قبول ایجاد کنند. حتماً به دنبال طرح های “Oil Free” باشید. مراقب کمپرسورهایی باشید که از پمپ های روغن کاری شده استفاده می کنند.

  • کمپرسور باد دندانپزشکی روغنی در مقابل بدون روغنکمپرسود باد دندانپزشکی روغنی در مقابل بدون روغن

اغلب دندانپزشکان با خرید یک کمپرسور دندانپزشکی جدید با معضلی روبرو می شوند که کمپرسور روغنی یا بدون روغن بهتر است.

از یك طرف، زمانی اعتقاد بر این بود كه كمپرسورهای هوا با روغن روغنی بدون صدا ترند و دوام بیشتری نسبت به مدل های بدون روغن دارند، و این امر به عنوان گزینه ای عالی برای مطب دندانپزشكی به نظر می رسد، اما امروزه چنین نیست.

مدل های بدون روغن امروزه از نمونه های روغن کاری شده خود بهتر عمل می کنند. برای دندانپزشکی که دردسر و نگرانی همراه با بررسی مداوم و تغییر فیلترها را نمی خواهد، طراحی بدون روغن انتخاب بهتری است.

یکی از دلایل اصلی انتخاب یک کمپرسور بدون روغن توسط دندانپزشک این است. که خطر کمتری در آلودگی هوا با روان کننده وجود دارد.

کمپرسور های بدون روغن نیز سبک هستند. بنابراین می توان آنها را در محدوده وسیع تری از مناطق قرار داد. در حالی که همچنان به اندازه بسیاری از مدل های روغن کاری شده، فشار هوا و فشار ایجاد می کند.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال تمام گزینه های که در بالا توضیح داده شد را در بر می گیرد. و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *