دسته‌بندی نشده

کمپرسور اویل فری یونیت صندلی

کمپرسور اویل فری یونیت صندلی

کمپرسور اویل فری یونیت صندلی

کمپرسور اویل فری یونیت صندلی، دندانپزشکان هنگامی که به دنبال به روزرسانی یا تعویض کمپرسور اویل فری یونیت صندلی خود هستند هوای تمیز، کم صدا و مطمئن را می خواهند. در این مقاله از وب سایت جم دنتال ویژگی های اصلی را که باید در کمپرسور اویل فری جستجو کنید و خرید تجهیزات دندانپزشکی را برجسته خواهیم کرد.

کمپرسور اویل فری یونیت صندلی جدید

خلوص هوا برای بسیاری از کاربردها در جایی مانند امور دندانپزشکی که حتی کمترین قطره روغن می تواند باعث فساد محصول یا آسیب رساندن به تجهیزات شود بسیار مهم است.(خرید صندلی دندانپزشکی)

نسبت به کاربرد یک فناوری هوای فشرده خاص می تواند مزایایی نسبت به فناوری دیگر داشته باشد. کمپرسور اویل فری انعطاف پذیری چندین فن آوری مختلف کمپرسور بدون روغن را برای مطابقت با نیازهای شما فراهم می کند.

بر خلاف کمپرسورهای روغنی، کمپرسور اویل فری در اتاق فشرده سازی روغن ندارند. کمپرسور اویل فری یونیت صندلی در کل سیستم هستند. خطر آلودگی روغن به هوا را از بین می برد. هر محصول کاملاً مهندسی شده منجر به هوای فشرده خالص و با کیفیت می شود.

کمپرسور اویل فری یونیت صندلی چگونه کار می کندکمپرسور اویل فری یونیت صندلی چگونه کار می کند

کمپرسور بدون روغن از طریق یک شیر تخلیه هوای خارج را وارد می کند. از آنجا هوا از فیلتر هوا عبور می کند تا از تمیز بودن آن اطمینان حاصل کند. به عبارت دیگر، فیلتر باعث کاهش آلودگی و ضایعات کمپرسور می شود.

از آنجا شیر تخلیه باز می شود تا کمپرسور هوا دندانپزشکی را به محفظه پمپ کند. با بسته شدن شیر کمپرسور شروع به کار می کند. هنگامی که کمپرسور در حال کار است، معمولاً نمی تواند هوا بیشتری جذب کند.

مزایای کمپرسور اویل فری یونیت صندلی

کمپرسور اویل فری یونیت صندلی ویژگی ها و مزایای بسیار زیادی دارد که به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

  • تعمیر و نگهداری کمتر

كمپرسور هواي سنتي نياز به تغييرات منظم روغن دارد كه فركانس آن به استفاده و طراحي كمپرسور بستگي دارد. پس از تعویض روغن، باید آن را دفع کنید که این کار می تواند وقت و هزینه زیادی را صرف کند.

شما همچنین به عناصر جدا کننده هوا و روغن و فیلتراسیون برای از بین بردن آئروسل های روغن نیاز دارید. با استفاده از کمپرسور هوا بدون روغن، دیگر لازم نیست نگران هیچ یک از اینها باشید. برای افزایش عمر واحد بدون روغن خود، حتماً بعد از هر بار استفاده مخزن کمپرسور هوا را کاملاً تخلیه کنید. این مخزن بخار آبی را نگه می دارد که متراکم شده و درون آن جمع می شود.

  • سبک بودن آنکمپرسور اویل فری یونیت صندلی سبک

کمپرسورهای هوای بدون روغن قسمت کمتری در داخل موتور دارند. در نتیجه، وزن آنها بسیار کمتر از نمونه های سنتی است. وزن یک کمپرسور بدون روغن می تواند به 20 پوند برسد، در حالی که وزن یک کمپرسور سنتی چند صد پوند است. گزینه کمپرسور اویل فری را به گزینه ای مناسب برای دندانپزشکی تبدیل می کند.

  • هزینه نگهداری کمتر

با کمپرسورهای بدون روغن می توانید هزینه قابل توجهی پس انداز کنید. به لطف طراحی ساده آنها معمولاً هزینه کمتری دارند.همچنین قطعات کمتری در دستگاه وجود دارد، بنابراین نیاز به تعمیر یا تعویض کمتر خواهد بود.

برخی از کمپرسورهای بدون روغن تنظیم کننده هستند، که به شما این را امکان می دهند انرژی را فقط در صورت نیاز مصرف کنید. این سوئیچ های خاموش کردن اتوماتیک کمپرسور را هنگامی که استفاده نمی کند خاموش می کنند. این به شما کمک می کند تا در هزینه های انرژی و سوخت صرفه جویی کنید.(کمپرسور اویل فری یونیت صندلی)

  • سرعت العمل بیشترکمپرسوری با سرعت بیشتر

یک کمپرسور بر پایه روغن برای شروع کار معمولاً به آمپر بیشتری احتیاج دارد. این به این دلیل است که روغن در دمای سردتر چسبناک تر است،.

بنابراین حرکت آن سخت تر است. کمپرسورهای بدون روغن می توانند خیلی سریعتر شروع به کار کنند، فارغ از اینکه دما چه باشد.

  • سازگار با محیط زیست

حذف روغن از کمپرسور هوا به ایمن نگه داشتن محیط کمک می کند زیرا این نوع کمپرسورها آلودگی هایی را در هوا آزاد نمی کنند. علاوه بر این، بعضی از کارها ممکن است به هوای پاک و بدون روغن احتیاج داشته باشند.

بنابراین نمی توانند با آلودگی روغن روبرو شوند. کمپرسورهای هوای بدون روغن این آرامش را فراهم می کنند. برای کارهایی که شامل غذا ، کاغذ و دارو می شود می توانید از کمپرسورهای بدون روغن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: یونیت دندانپزشکی ارزان در بازار چه یونیتی است؟

قیمت کمپرسور اویل فری یونیت صندلیقیمت کمپرسور اویل فری یونیت صندلی

قیمت کمپرسور اویل فری با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این دستگاه ارائه می شود بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کمپرسور اویل فری به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید. همچنین می توانید با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *