دسته‌بندی نشده

کابینت دندانپزشکی

کابینت دندانپزشکی

کابینت دندانپزشکی

کابینت دندانپزشکی بیش از فضای ذخیره سازی ساده است. چند عامل برای انتخاب کابینت دندانپزشکی مانند، دسترسی به تجهیزات و ملزومات دندان پزشکی، زیبایی شناسی دلپذیر، سفارشی سازی و  قیمت مناسب کابینت دندانپزشکی باید در نظر گرفت. راهنمای کامل جم دنتال برای کابینت دندانپزشکی شامل طراحی، چیدمان، انطباق، مواد و رنگ ها می باشد. با ما همراه باشید تا در خرید کابینت دندانپرشکی اطلاعات زیادی کسب کنید.

کابینت های دندانپزشکی برای حفظ ظاهر منظم و مرتب و ذخیره سازی موثر وسایل در مطب های دندانپزشکی لازم است. خرید تجهیزات دندانپزشکی همچنین به دندانپزشکان و دستیارنشان این امکان را می دهد تا مواد را به سرعت پیدا کرده و به آنها دسترسی پیدا کنند. هنگام انتخاب کمد جراحی برای عمل دندانپزشکی ، مهم است که دوام و همچنین زیبایی ظاهری آن را داشته باشید. با این کار از ماندگاری آن اطمینان حاصل می شود و محیطی دلپذیر برای بیماران ایجاد می کند. گزینه های مختلف کابینت شامل کابینت سیار، کابینت جانبی، کابینت عقب و کابینت جزیره و مرکزی است.

نصب کابینت دندانپزشکی

هر عمل دندانپزشکی منحصر به فرد است و هر متخصص دندانپزشکی از نظر تکنیک و تخصص به روشی متفاوت عمل می کند. کمپرسور هوا دندانپزشکی این امر باعث می شود کابینت جراحی دندان برای کاربرد و زیبایی بسیار مهم باشد.

ما در جم دنتال در صدد ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان خود هستیم. به همین دلیل کابینت اتاق جراحی دندان و ضد عفونی کاملاً سفارشی را تهیه و نصب می کنیم.

تیم طراحی و اتصالات ما می توانند هرگونه ظاهر و احساسی را که به دنبال آن هستید ایجاد کنید. کابینت هایی که ارائه می دهیم مدرن و مینیمال، با خطوط تمیز و ویژگی های مشخص شده است. بنابراین یک اتاق درمانی ایجاد می کنند که به نظر نمی رسد یک اتاق جراحی باشد.

گزینه های روشنایی، سبک ها و مواد منحصر به فرد موجود برای واحدهای دیواری، کشوها و سطوح کار از جمله طرح های بدون دسته وجود دارد. و طیف طراحی کابینت های ایتالیایی ما تقریباً مشابه اتومبیل ها و لباس های ایتالیایی است، آنها محصولی برتر هستند که سبک و دقت را منتقل می کنند.

ویژگی های یک کابینت دندانپزشکیویژگی های یک کابینت دندانپزشکی

یک کابینت دندانپزشکی باید ویژگی ها و خصوصیت هایی داشته باشد. که کار را برای بسیاری از دندانپزشکان راحت تر کند.

تجهیزات دندانپزشکی وفرآیند خدمات پس از آن  ما در اینجا به بررسی این عوامل خواهیم پرداخت:

طراحی و چیدمان کابینت دندانپزشکی

چیدمان کابینت دندانپزشکی باید یک محیط کار کارآمد ایجاد کند که از لحاظ زیبایی نیز به یاد ماندنی باشد. تیم ما در درک نیازهای متخصص دندانپزشکی و بحث در مورد همه عوامل دخیل در طراحی و مطابقت دقیق است. اینها برخی از موارد اصلی است که ما به آنها می پردازیم:

 • بهم ریختگی را به حداقل برساند
 • کار کارکنان را راحت تر کند
 • فضای زیادی داشته باشد
 • انطباق با HTM و CQC
 • دوام، طرح رنگ و طراحی

اگر کابینت دندانپزشکی اتاق جراحی دندان است:

 • استریل و ضد عفونی بودن
 • شرایط استفاده جراحی برای درمان های تخصصی
 • دسترسی راحت
 • استفاده بالقوه از کابینت متحرک

جنبه مهم چیدمان کابینت دندانپزشکی استفاده از فضای موجود است. در بیشتر جراحی ها و اتاق های ضد عفونی یافتن فضا کافی چالش برانگیز است. کابینت دندانپزشکی در این اتاق ها به ندرت به اندازه کافی بزرگ هستند که بتوانند تمام نیازها را برآورده کنند.

تیم جم دنتال با یک کادر حرفه ای در زمینه لوازم و تجهیزات دندانپزشکی تمام تلاش خود را می کند. خرید صندلی دندانپزشکی تا یک کابینت مناسب و با طراحی به روز و با حداکثر فضای لازم برای کار شما را ارائه دهد.

ما همچنین تجربه کار در کنار معماران و تیم های ساختمانی را داریم و به اندازه نیاز دانش خود را در اختیار آنها قرار می دهیم.

فضای کابینت دندانپزشکیفضای کابینت دندانپزشکی

مهمترین ویژگی و عملکرد اصلی کابینت، ذخیره سازی است. که با در نظر گرفتن یک اتاق درمان کارآمد و منظم طراحی شده است.

کابینت دندانپزشکان و دستیاران را قادر می سازد. تا بدون نیاز به ترک و بلند شدن از صندلی دندانپزشکی به راحتی به لوازم و تجهیزات دسترسی پیدا کنند. این مجموعه در سه طرح ارائه می شود:

کابینت پشتی دندانپزشکی

این کابینت پشت صندلی دندانپزشکی قرار می گیرد. و یک دندانپزشک و تیم دندانپزشکی را قادر می سازد تا به صورت همکاری و ارگونومی کار کنند. این گزینه از یک گزینه قفسه میانی با شش فضای مکعبی، یک کانتر کشویی چهار طرفه (چپ-راست / از داخل) و یک گزینه چرخ دستی همراه است که در زیر پیشخوان قرار دارد و کشوهای متعدد و به راحتی قابل دسترسی را فراهم می کند.

کابیننت دندانپزشک

این کابینت که به طور واضح برای دندانپزشکان طراحی شده است ، دارای ذخیره سازی کافی با دسته های استیل ضد زنگ در زیر یک شیر فعال کننده زانو است. یک قفسه ذخیره سازی انتهایی قابل تنظیم قابلیت دسترسی آسان را دارد.

کابینت دستیار دندانپزشککابینت دستیار دندانپزشک

دستیار کابینت بیشترین فضای ذخیره سازی را با طراحی جمع و جور و کم مصرف در اختیار شما قرار می دهد. آنچه در داخل است، یک سیستم منحصر به فرد چند سطحی که ظرفیت چشمگیری را فراهم می کند.

سطل های زباله دسترسی به مواردی را که اغلب استفاده می شود مانند پنبه، ماسک و سوزن سرنگ امکان پذیر می کند.

کابینت دندانپزشکی سفارشی

فضا ، به خصوص در بخش عمل، برای همه دندانپزشکان بسیار مناسب است. به همین دلیل کابینت های سفارشی مدولار را به طور خاص برای مناطق کوچک تولید می شود.

کابینت های سفارشی مدولار را با فراهم آوردن فضا و ارگونومی درمانی، محیط کار را بهبود می بخشد. کابینت های سفارشی مدولار را این مزایا را برای این مدل و سایر موارد ارائه می دهد:

 • فضای اضافی هر کابینت می تواند به صورت سفارشی باشد که شامل کشوهای اضافی، جایگاه تجهیزات و سایر نیازهای ذخیره سازی باشد.
 • تمام تجهیزات سخت افزاری و لوله کشی در کابینت های سفارشی مدولار را گنجانده شده است.
 • پوشش براق از کابینت در برابر لکه ها و خراش ها محافظت می کند.
 • قیمت مناسب و متناسب با هر بودجه.

گروه جم دنتال راه حل هایی متناسب با بودجه شما ارائه می دهد. این تولید کننده پیشرو ویژگی های برتر و سفارشی سازی را ارائه می دهد که هزینه آنها به طور قابل توجهی کمتر از سایرین است.

بیشتر بخوانید: یونیت دندانپزشکی و فشار مجاز مخزن های آب استراری آن

4 دلیل برای انتخاب کابینت دندانپزشکی سفارشی

هنگام ساخت مطب دندانپزشکی جدید یا بازسازی فضای موجود خود، یک سوال که اغلب بسیار پرسیده می شود این است که چه نوع کابینتی را انتخاب کنید: کابینت سفارشی یا پیش ساخته؟ در اینجا چهار دلیل وجود دارد که کابینت های دندانپزشکی سفارشی باعث بهبود فضای کار شما می شوند.

 • کیفیت بالای کابینت دندانپزشکیکیفیت بالای کابینت دندانپزشکی

بدون شک کابینت سفارشی سطح بالاتری از کیفیت را در مقایسه با کابینت های پیش ساخته ارائه می دهد. کابینت های پیش ساخته عموماً روی خط مونتاژ تولید می شوند و ممکن است دقت بسیار زیادی برای ساخت آن ها صرف نشود.

ساکشن در دندانپزشکی کابینت های سفارشی مسلماً با استفاده از موادی که به دقت انتخاب شده اند و به طور مستقل توسط دستان باتجربه ساخته و ساخته شده اند ، برابر نیستند.

 • عملکرد بهتر کابینت دندانپزشکی

از خود بپرسید عملکرد چقدر مهم است؟ کابینت های سفارشی انعطاف پذیری شامل چندین قفسه، کشو و سایر گزینه های سازماندهی را برای کابینت های شما که با کابینت های پیش ساخته در دسترس نیستند، فراهم می کنند. متناسب سازی کابینت مطب دندانپزشکی به هر اتاق باعث بهبود کارایی مطب شما می شود.

 • شخصی سازی کابینت دندانپزشکیشخصی سازی کابینت دندانپزشکی

شاید بهترین راه برای تحسین فضای کل دفتر کار شما شخصی سازی سبک کابینت شما برای آمیختن با موضوع دفتر مورد نظر شما باشد.

انتخاب برای طراحی ، سفارشی سازی و با انتخاب موارد نهایی برای کابینت ها، شخصیت شما را به فضای کار تزریق می کند.

 • فضای بیشتر با کابینت دندانپزشکی

کابینت های دندانپزشکی شما باید به حداکثر رساندن فضای مطب شما کمک کنند. با این حال ، با استفاده از کابینت های پیش ساخته شما اغلب در حال طراحی دفتر خود در اطراف کابینت ها خواهید بود. برای یک منطقه کاری کارآمد که زیبایی و بهره وری را در هم آمیزد، کابینت های سفارشی را انتخاب کنید.

انواع کابینت های دندانپزشکی

کابینت های دندانپزشکی از لحاظ فضایی که در مطب دندانپزشکی به خود اختصاص می دهند به چند دسته تقسیم می شوند. که ما به بررسی این نوع کابینت های دندانپزشکی خواهیم پرداخت.

 • کابینت دندانپزشکی مرکزیکابینت دندانپزشکی مرکزی

کابینت های مرکزی می توانند از چندین عملگر در همان فضا پشتیبانی کنند. و به دندانپزشکان توانایی بیشتری برای ساده سازی گردش کار و افزایش ظرفیت ذخیره سازی آنها را می دهند.

این کابینت ها به صورت ایده آل با چیدمان های فضای باز کار می کنند و به چندین دندانپزشک اجازه می دهد تا برای سهولت تمرین در یک فضا کار کنند.

 • کابینت دندانپزشکی پشتی

کابینت های پشتی به عنوان یک مزیت عمده برای فضاهای عملیاتی محسوب می شوند. زیرا آنها کابینت ها، قفسه ها و ایستگاه های کاری را ترکیب می کنند. این قفسه ها یک گزینه هوشمندانه برای فضاهای اداری کوچکتر است.

 • کابینت های جانبی

کابینت های جانبی در امتداد دیوار یا کنار ایستگاه عملیاتی قرار می گیرند. و مخلوط مناسبی از قفسه ها ، کابینت ها و فضای پیشخوان را فراهم می کنند.

 • کابینت های فوقانیکابینت های فوقانی

کابینت های فوقانی باعث می شوند تا فضای مرکز عمل افزایش یابد. لوازم اصلی مورد نیاز در پیشخوان ها نگهداری نمی شوند و می توانند با خیال راحت وسایل را در انبار نگه دارند.

مشابه کابینت های بالای آشپزخانه، این کابینت ها با دور نگه داشتن وسایل و ابزار از ایستگاه فضای هر مطب را گسترش می دهند. و به دندانپزشک اجازه می دهند در صورت نیاز وسایل مورد نظر را پیدا کند. کابینت های دندانپزشکی امنیت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند.

مکان های فضایی و طراحی سفارشی را برای نیازهای دندانپزشک فراهم می کنند. کابینت های دندانپزشکی با توجه به طراحی آنها می توانند متناسب با هر فضای اداری طراحی و در عین داشتن مشخصات لازم برای کارکرد مناسب در هر محیط اداری تولید می شوند.

معرفی کابینت های دندانپزشکی معروف

 • کنسول مرکزی Adec

کنسول مرکزی Adec شامل تمام موارد ضروری مورد نیاز هر دندانپزشکی در یک فضای جمع و جور است. این کنسول مرکزی دارای زیر پایه های فولادی با وزن سنگین، نوار لبه مهر و موم شده، ستون های فولادی تقویت شده برای دوام و فضای ذخیره سازی تقسیم شده برای به حداکثر رساندن هر فضای موجود است.

مشخصات فنی آن همچنین شامل شیر آب فعال كننده زانو برای كنترل آب رایگان و سیستم مدیریت كابینت است. كه به دندانپزشكان اجازه می دهد بدون تأثیر بر فضای ذخیره سازی به هر پریز برق دسترسی یابند. قسمت جلویی و کناری کابینت ها دارای روکش لمینت هستن. و میز پیشخوان با روکش سطح رنگ ویلسون آرت ساخته شده است.

 • کابینت DuraProکابینت DuraPro

کنسول کابینت DuraPro یک فضای ذخیره سازی چهار طرفه است که دارای یک میز پیشخوان کشویی، صفحه دسترسی قابل جابجای ، چندین پریز برق و درهای کشویی دسته برای سهولت دسترسی است.

این کابینت شامل درهای شیشه ای معتدل، فضای مانیتور و صفحه کلید و فضای ذخیره سازی بالایی برای فضای دسترسی بیشتر است. کنسول DuraPro Rear را می توان با چندین رنگ لمینت و گزینه های طراحی کابینت سفارشی کرد.

 • کابینت جانبی مدل hce cabi06 توسط durapro

. کابینت جانبی ساده از موارد ضروری برای انجام هر کار نظیر سینک ظرفشویی استیل، درب های لمسی، مخزن آب و پایه فلزی برای پشتیبانی برخوردار است. واحد کابینت جانبی را می توان برای قرار دادن در گوشه ها سفارشی کرد و کابینت جانبی شامل حداقل شش فضای ذخیره سازی برای ذخیره سازی وسایل ضروری دندانپزشکی است.

 • قیمت کمپرسور اویل فری یونیت صندلیقیمت کمپرسور اویل فری یونیت صندلی

قیمت کابینت دندانپزشکی صندلی با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند و اینکه چه امکانات خاصی توسط این کابینت ها ارائه می شود بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کابینت دندانپزشکی به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است.

با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

1 دیدگاه در “کابینت دندانپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *