دسته‌بندی نشده

پدال یونیت

پدال یونیت

پدال یونیت

پدال یونیت جایگزین قسمت مهمی از هر یک از واحدهای دندانپزشکی است. پدال های پا در کار اکثر وسایل دندانپزشکی متصل به صندلی های دندانپزشکی مانند هندپیس های دندانپزشکی نقش مهمی دارند. در ادامه با وب سایت جم دنتال همراه باشید تا بیشتر با این دستگاه آشنا شوید.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

پدال یونیت چیست؟پدال یونیت چیست؟

پدال یونیتپا معمولاً به عنوان کنترل پا شناخته می شود. پدال های پا با کنترل عمل های مختلف روی یونیت دندانپزشکی هنگام کار بیمار روی صندلی دندانپزشکی، کار دندانپزشک را آسان می کنند. برد یونیت این امر اطمینان حاصل می کند که هم دست دندانپزشک در حین عمل آزاد است و هم می تواند کاملاً در عمل تمرکز کند.

پدال یونیت برای روشن شدن کار ساختارهای مربوط به صندلی های دندانپزشکی نیاز به قرار دادن یک پایه پدال روی آن دارد. این امر به دندانپزشک اختیار می دهد. تا سرعت و الگوی وسایل مانند دستگاه هوادهی دندان در داخل دهان بیمار را کنترل کند. پدال یونیت پا اطمینان حاصل می کند که دندانپزشک می تواند در هر زمان که لازم باشد. در حین انجام عمل، موتور هوا را روشن و خاموش کند.

اجزا تشکیل دهنده پدال یونیت

پدال یونیت پا به طور عمده از پدال، کابل و همچنین یک دهانه برای اتصال به یونیت صندلی دندانپزشکی تشکیل شده است. استفاده از پدال آسان است و با توجه به نیاز دندانپزشک می توان آن را فشار داد. پدال های پا معمولاً حداکثر ثبات را روی زمین دارند تا روی زمین بلغزند. امروزه اشکال پدال های پا بصورت دایره ای و یا مربع یا مستطیل است. تا بتوان پدال پا را مطابق نیاز خریداران خریداری کرد. تعداد سوراخ های موجود در پدال دندانپزشکی اکنون چند برابر است.

بنابراین، خریداران می توانند بسته به نیاز در کلینیک های خود، به راحتی تصمیم بگیرند که مدل انتخاب شود. بنابراین، پدال یونیت از مزایای زیادی برای یونیت صندلی های دندانپزشکی برخوردار است. و عملکرد صحیح صندلی های دندانپزشکی را تضمین می کند.

پدال یونیت دندانپزشکی شما یک مولفه اساسی در عملکرد صحیح عمل شما است. در حالی که همه ما می دانیم که این دیسک نقره ای گرد به ما امکان کنترل سرعت هندپیس را می دهد. اما بخشی که در کنترل آب مناسب هندپیس بازی می کند کمتر شناخته شده است. پدال یونیت پا با یک خط هوای اصلی تأمین می شود که دقیقاً زیر 80 پوند بر اینچ مربع فشار تنظیم می شود.

این بدان معنی است که حتی اگر فشار در مخزن کمپرسور می تواند تا 20 psi ، بالا و پایین تغییر کند، همیشه مقدار کنترل شده و غیر قابل تعویض به کنترل پا ارائه می شود. (اتوکلاو دندانپزشکی)

این منبع تغذیه تنظیم شده توسط کنترل پا از سه طریق استفاده می شود. اول از همه یک دریچه اصلی وجود دارد. که در پاسخ به فشار پا در بالای دیسک باز می شود.

انواع پدال یونیت دندانپزشکیانواع پدال یونیت دندانپزشکی

پدال یونیت یکی از مهمترین عناصر در واحد دندانپزشکی است. به لطف این پدال می توانیم ابزارهایی را که دارای چرخش و کنترل صندلی هستند ، فعال کنیم.

بسته به مدلی که انتخاب می کنیم یک نوع پدال یا نوع دیگر خواهیم داشت که متداول ترین آنها پدال های اهرمی است. پدال می تواند به صورت عمودی یا کناری فعال باشد و می تواند به شکل مربع، مستطیل یا گرد باشد.

با گذشت سال ها، پیشرفت در فناوری و ظهور نوآوری در بخش دندانپزشکی، به طور فزاینده ای شاهد پدال یونیت بی سیم چند منظوره بیشتری هستیم. یکی از مزیت های مدل های پدال های بی سیم آنها با اتصال WiFi است.

این پدال های الکترونیکی چند منظوره با انتخاب آب، کنترل حرکت صندلی، چرخش میکروموتور و عملکرد Chip Blower هستند.

تفاوت بزرگ بین پدال یونیت کابلی و بی سیم این است که مدل استاندارد با کابلی کار می کند. که بی سیم از طریق WiFi متصل است. این پدال بی سیم از استقلال بالایی برخوردار است. و می تواند در هنگام شارژ مجدد به کار خود ادامه دهد. علاوه بر این ، وضعیت باتری روی صفحه مانیتور ظاهر می شود تا در صورت نیاز به شارژ مجدد، از آن مطلع شود

بسته به مدل، انواع مختلفی از واحدهای کنترل وجود دارد. معمولاً یک پدال وجود دارد که می تواند بی سیم باشد یا نه و یک صفحه کلید هوشمند و ارگونومیک است.

بیشتر بخوانید: خرید صندلی دندانپزشکی

ویژگی های پدال یونیتویژگی های پدال یونیت

با لمس آرام پدال یونیت دندانپزشکی خود، می توانید به همه عملکردهای ابزار و صندلی و همچنین همه عملکردهای چندرسانه ای یونیت دندانپزشکی خود به راحتی دسترسی پیدا کنید.

به سادگی از پای خود استفاده کنید تا تمام مراحل درمانی دوره ای را شروع کنید. سوپاپ مخصوص تنظیم فشار هوای فشرده توربین و همچنین شدت سایر ابزارها به شما کمک می کند تا به آرامی و دقیق وسایل خود را کنترل کنید. (یونیت فرینو)

از مزایای پدال های یونیت دندانپزشکی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • متناسب با راحتی شما
  • گردش کار بهینه شده
  • اجتناب از تماس غیرضروری دست ها با وسایل و تجهیزات
  • جلوگیری از آلودگی متقابل
  • عملکرد ایمن
  • مرکز سازی امکان کار ایمن همه ابزارها را فراهم می کند – ابزارها با سرعت ذخیره شده شروع می شوند
  • دامنه سرعت کامل همیشه در دسترس است
  • درمان بسیار ایمن از طریق ذخیره سازی سرعت مبتنی بر اندیکاسیون

قیمت پدال یونیت دندانپزشکیقیمت پدال یونیت دندانپزشکی

قیمت پدال یونیت دندانپزشکی با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این دستگاه ارائه می شود بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت پدال یونیت دندانپزشکی به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید. و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *