دسته‌بندی نشده

ولومی

ولومی

ولومی یا شیر ولومی یونیت یکی از اجزای یونیت دندانپزشکی می باشد. وظیفه ولومی تنظیم آب و هوای ورودی به اجزا و اینسترومت های یونیت می باشد. در ادامه با جم دنتال همراه باشید تا بیشتر با ولومی بیشتر آشنا شوید.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

کاربرد ولومیکاربرد ولومی

ولومی کاربرد های متنوعی در یونیت های دندانپزشکی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • تنظیم ایرموتور و هندپیس یونیت
  • تنظیم آب و هوا ورودی به توربین
  • و قابلیت استفاده در انواع یونیت های مختلف اشاره کرد.
  • (شیر برقی یونیت)

کاربرد ولومی در هندپیس

هندپیس یکی از پرکاربردترین ابزارها در جراحی دندان است. برای اجرای کارآمد کار شما، انتخاب هندپیس های با کیفیت، قابل اعتماد و با کارایی بالا از اهمیت حیاتی برخوردار است.

انتخاب یک هندپیس با کیفیت خوب باعث افزایش بهره وری دندانپزشک، کاهش استرس برای بیماران و کاهش هزینه های کارکرد می شود. هنگام خرید هندپیس مطمئن شوید که یک محصول حرفه ای و با کیفیت خریداری می کنید.

بیشتر بخوانید: ریموت کنترل یونیت

هندپیس هواهندپیس هوا

هندپیس پرسرعت توربین هوا، که برای چرخش ابزار برش به توربین هوا محور متکی است. احتمالاً به دلیل هزینه نسبتاً پایین آن برای خرید و تعمیر، توانایی از بین بردن سریع ساختار دندان، وزن و اندازه ارگونومیک و کاهش خطر آسیب پالپ در صورت استفاده صحیح یک گزینه مناسب برای خرید است.

دستگاه های با سرعت بالا با سرعت هوا تا 400000 دور در دقیقه کار می کنند و معمولاً در 180،000 دور در دقیقه تا 330،000 دور در دقیقه کار می کنند. با این حال، نقطه ضعف اصلی آنها این است که علی رغم سرعت بالا، گشتاور نسبتاً کم آنها باعث می شود که در هنگام تحمل بارهای سنگین، آهستگی ایجاد شود.

سرعت می تواند 40٪ یا بیشتر کاهش یابد (بستگی به سختی ماده دارد) زیرا با ایجاد مقاومت در هنگام برش، فشار هوا با ولومی برای حفظ سرعت چرخش توربین ناکافی است.

تأثیر هندپیس هوا

نوآوری ها در دندانپزشکی می آیند و می روند ، بعضی از آنها تأثیر بیشتری نسبت به دیگران دارند. معرفی هندپیس هوا محور نزدیک به 60 سال پیش ثابت شده است که یک پیشرفت انقلابی است که به طور واقعی نحوه تهیه دندانپزشکان برای دریافت مواد ترمیمی دندانپزشکی را تغییر داد.

استفاده از هندپیس های “پرسرعت” هوا محور پزشکان را قادر می سازد با سرعت کمتری با کاهش ضربه به دندان و بیمار کار کنند.

این پیشرفت پیشرفت بزرگی را در هندپیس های “کمربند محور” پیش از آنها ایجاد کرده و یکی از مهمترین جهش ها در دوران دندانپزشکی مدرن را نشان می دهد. (ولومی)

بیشتر بخوانید: توربین یونیت

هندپیس های الکتریکی

هندپیس های الکتریکی از منبع الکتریکی ساده برای تأمین انرژی موتور از طریق یک واحد کنترل استفاده می کنند. آنها معمولاً سنگین تر، بزرگتر و گران تر از نمونه های هوا محور هستند. و در دور موتور کمتر از مدل های هوا محور کار می کنند.

تا 200000 دور در دقیقه ، بسته به هندپیس و ضمیمه های خاص استفاده شده است. مزیت این است که گشتاور آنها ثابت است، حتی تحت بارهای طاقت فرسا، در نتیجه عملکرد بهتر برش.

آنها همچنین به طور معمول تعدادی پیوست حرکتی مختلف را ارائه می دهند. که می تواند برای افزایش دور در دقیقه در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین پزشک می تواند همان هندپیس اساسی را برای روشهای مختلف اصلاح کند.

بنابراین یک دست دستی الکتریکی می تواند برای روش های ترمیمی با سرعت بالا و ریشه و برای روش های ترمیمی، بهداشتی، ریشه، جراحی و آزمایشگاهی با سرعت پایین استفاده شود. (ولومی)

قیمت ولومیقیمت ولومی

قیمت ولومی با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده و نوع شیر ولومی بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ولومی به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید. و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از حرفه ای ترین فروشگاه تجهیرات دندانپزشکی در کشور می باشد. که در کنار ارائه محصولات و تجهیزات دندانپزشکی بسیار باکیفیت، متنوع و با قیمت بسیار مناسب و رقابتی با سایر رقبا، خدمات پس از فروش بسیار متعهد و جوابگویی را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات جم دنتال با کارشناسان این شرکت تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *