دسته‌بندی نشده

مخزن کمپرسور یونیت

مخزن کمپرسور یونیت

مخزن کمپرسور یونیت

مخزن کمپرسور یونیت، در یک کلینیک دندانپزشکی مدرن، ما روزانه از تعداد زیادی ابزار استفاده می کنیم .که به ما امکان می دهد درمان ها را به طور موثر و سریع انجام دهیم. یکی از مهمترین تجهیزات موجود در یک کلینیک دندانپزشکی کمپرسور است. زیرا این دستگاه مسئولیت بسیاری از دیگر کارها مانند توربین یا تجهیزات دندانپزشکی را بر عهده دارد.

خرید تجهیزات دندانپزشکی با این وجود این احتمال وجود دارد که شما در مورد کمپرسور دندانپزشکی کلینیک خود اطلاعات کمی داشته باشید. و در استفاده، مراقبت و خرید کمپرسور دندانپزشکی مردد باشید. بنابراین، در این مقاله می خواهیم همه کلیدها را بدست آوریم تا بدانیم چگونه مناسب ترین کمپرسور و مخزن کمپرسور یونیت را برای کلینیک دندانپزشکی خود انتخاب کنیم.

کمپرسور دندانپزشکی چگونه کار می کند؟کمپرسور دندانپزشکی چگونه کار می کند؟

کمپرسور دندانپزشکی وظیفه تولید هوای فشرده شده را دارد. که در یک مخزن فشار بالا ذخیره می شود تا در هر زمان قابل استفاده باشد. سپس این هوا از طریق لوله هایی که برای این منظور طراحی شده اند. به تجهیزات دندانپزشکی منتقل می شود. کمپرسورهای دندانپزشکی انرژی الکتریکی را برای تولید این هوای فشرده مصرف می کنند. و باید قدرت کافی برای تولید هوای فشرده سریعتر از آن را در کلینیک دندانپزشکی داشته باشند.

کمپرسورها در بسیاری از زمینه ها (صنعت ، خودرو و غیره) مورد استفاده قرار می گیرند. اما کمپرسورهای کلینیک دندانپزشکی دارای مشخصات منحصر به فردی برای بهداشت و کیفیت هوای تولید شده هستند. بنابراین فقط باید از کمپرسورهای دندانپزشکی در کلینیک استفاده شود.

کمپرسور هوا دندانپزشکی مانند ریه است و یکی از اصلی ترین ابزارهای کلینیک است. زیرا ما با آن بیشتر درمان ها را انجام می دهیم. بعلاوه ، این یکی از عناصری است که در صورت عدم انتخاب مدل مناسب و انجام تعمیر و نگهداری مورد نیاز می تواند مشکلات بیشتری برای ما ایجاد کند.

در بازار انواع مختلفی از کمپرسورهای دندانپزشکی، در اندازه ها، قیمت ها وکشورهای مختلف و مخزن کمپرسور یونیت های مختلف وجود دارد. خوب است که آنها را بشناسید تا مناسب ترین را انتخاب کنید.

نحوه انتخاب بهترین کمپرسور دندانپزشکی

چندین سوال وجود دارد که ما باید قبل از خرید کمپرسور دندانپزشکی از خود بپرسیم تا مناسب ترین آن را انتخاب کنیم.

کمپرسور خشک یا روغنی؟کمپرسور خشک یا روغنی؟

برای نصب آن در یک کلینیک دندانپزشکی بدون شک باید یک کمپرسور خشک انتخاب کنید. زیرا کیفیت هوای تولید شده بسیار بهتر خواهد بود.

کمپرسور با خشک کن هوا یا بدون خشک کن هوا؟

اگر رطوبت نسبی هوا زیاد باشد. به عنوان مثال، در مکانهای ساحلی، باید یک کمپرسور با خشک کن هوا انتخاب کنیم، زیرا اگر آن را نداشته باشیم. کمپرسور مشکلات زیادی در زمینه چگالش آب داخل ما ایجاد می کند.

اگر در مکانی با رطوبت نسبی هوا بسیار کم هستیم. می توانیم بدون خشک کن هوا کار کنیم و مقداری در خرید کمپرسور صرفه جویی کنیم. با این حال، خشک کن چیزی است که همیشه به نفع کمپرسور است و باعث می شود که به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز داشته باشد.

بیشتر بخوانید: یونیت دندانپزشکی و فشار مجاز مخزن های آب اضطراری آن

کدام اندازه مخزن کمپرسور یونیت را انتخاب کنم؟

حداکثر فشار ارائه شده توسط کمپرسورهای کلینیک دندانپزشکی بدون در نظر گرفتن اندازه کمپرسور انتخابی ما همیشه یکسان خواهد بود. زیرا تجهیزات همیشه در فشارهای مشابه کار می کنند. از طرف دیگر، جریان هوا تولید شده توسط کمپرسور متفاوت خواهد بود.

ما باید کمپرسوری را انتخاب کنیم که توانایی تولید حداقل جریان مشابه با تجهیزات دندان پزشکی را داشته باشد که قرار است همزمان کار کنند.

کمپرسورهای دندانی بسته به جریان هوای تولید شده می توانند دارای یک، دو، سه یا چند سیلندر باشند. اندازه دیگ نیز مهم است، زیرا هرچه دیگ بخار بیشتری بتواند ذخیره کند زمان کمتری برای کار موتور کمپرسور لازم است.

قیمت مخزن کمپرسور یونیتقیمت مخزن کمپرسور یونیت

قیمت مخزن کمپرسور یونیت با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این دستگاه ارائه می شود بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت مخزن کمپرسور یونیت به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید. و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید. (یونیت صندلی)

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است.

با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

2 دیدگاه در “مخزن کمپرسور یونیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *