دسته‌بندی نشده

ساکشن الفنت

ساکشن الفنت

دستگاه ساکشن یا سیستم خلا بخشی جدایی ناپذیر از کلینیک های دندانپزشکی است. ساکشن الفنت نسخه جدید و ارتقا یافته دستگاه های ساکشن را در طول سالها تجربه کرده است، با ارائه آخرین نسخه ها، راحت ترین ویژگی ها و امکانات را به دندانپزشک و بیمار ارائه می دهد.

ساکشن الفنت نسل فعلی با تمرکز بر دوام و همچنین حفظ سطح سر و صدا به حداقل ممکن طراحی شده اند. در ادامه با جم دنتال همراه باشید تا بیشتر با ساکشن الفنت آشنا شوید.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

انتخاب ساکشن الفنتانتخاب ساکشن الفنت

در مورد انتخاب سیستم ساکشن الفنت مناسب دندانپزشکی، بهتر است قبل از جستجوی سازنده آن، تا آنجا که می توانید دانش خود را مسلح کنید.

اگر شما در حال جمع آوری اطلاعات در مورد این موضوع خاص هستید، پس به جای مناسب رسیده اید.

در این مقاله، ما با سر و کله به همه اطلاعات اساسی در مورد دستگاه های ساکشن خواهیم پرداخت.

از انواع مختلف دستگاه ساکشن گرفته تا موارد استفاده، مزایا و مواردی که باید به دنبال آنها باشید.

انواع ساکشن الفنت

برای شروع، دو نوع اصلی دستگاه ساکشن الفنت  وجود دارد که در دندانپزشکی استفاده می شود. اینها هستند:

نام این دو نوع ساکشن الفنت در دندانپزشکی کاملاً قابل توضیح است. بزاق کش همان کاری را انجام می دهد که از نامش پیداست. از آن برای مکیدن بزاق در دهان بیمار استفاده می شود. در بیشتر موارد ، بیمار باید دهان خود را ببندد تا توانایی مکش دستگاه خارج کننده بزاق را افزایش دهد و بزاق باقیمانده را پاک کند.

در مورد مکش با حجم زیاد، آن را به عنوان یک نسخه قدرتمندتر از دفع کننده بزاق در نظر بگیرید. قدرت استخراج مکش با حجم زیاد، شباهت بیشتری به جارو برقی دارد. دندانپزشک (یا دستیار) فقط باید آن را نزدیک به ناحیه دهان تحت عمل جراحی نگه دارد و دستگاه مکش با حجم بالا نه تنها بزاق اضافی بلکه بقایای آن را نیز می مکد.

باز هم  دو نوع وجود دارد که در این منطقه خاص از گروه تجهیزات دندانپزشکی با آنها روبرو خواهید شد. اینها سیستم ساکشن عادی و سیستم ساکشن مرکزی هستند. این دو با هم کار می کنند و اجرای هر دو در کلینیک آنها به نفع یکی است.

بیشتر بخوانید: سرساکشن دندانپزشکی

کاربردهای ساکشن الفنت چیست؟کاربردهای ساکشن الفنت چیست؟

اکنون که به طور کافی با انواع ماشین ها و سیستم هایی که در زمینه تجهیزات خلا دندانپزشکی روبرو خواهید شد آشنا شدید.

وقت آن است که دلایل ضروری بودن سیستم خلا با کیفیت را مرور کنیم. در زیر موارد استفاده و مزایای استفاده از بهترین سیستم مکش برای کلینیک خاص شما آورده شده است.

  • راحتی بیمار

بهبود راحتی بیمار در حین عمل دندانپزشکی ضروری است. یک نمونه کامل از اینکه چگونه دستگاه های ساکشن الفنت می توانند راحتی را بهبود ببخشند، استخراج ماده بی حس کننده از حفره دهان است که به طور معمول طعم گزنده و تلخی دارد.

آرام بخش، اگر در دهان بیمار بدون مراقبت باقی بماند، ممکن است باعث بی حسی در پشت دهان شود. همچنین با استفاده از مکش از بزاق جلوگیری می شود و مایعات دیگر در حین عمل در دهان بیمار جمع می شوند.

بیشتر بخوانید: کمپرسور دندانپزشکی

  • بقایای دندان را به راحتی از بین می برد

در طی برخی از اقدامات دندانپزشکی، بقایای حاصل از خمیر تمیز کردن یا آمالگام نرم ممکن است بیمار را تحریک کند. این یک مورد دیگر است که در آن یک سیستم خلا مفید خواهد بود.

دستگاه های خلا دندانپزشکی می توانند خمیر تمیزکننده اضافی قطعات نازک آمالگام را از حفره دهان بیمار خارج کنند و اطمینان حاصل کنند که ناحیه تا آنجا که ممکن است تمیز باشد.

قیمت ساکشن الفنتقیمت ساکشن الفنت

قیمت ساکشن الفنت کاملا مشخص شده و متغییر نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ساکشن الفنت به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از حرفه ای ترین فروشگاه تجهیرات دندانپزشکی در کشور می باشد. که در کنار ارائه محصولات و تجهیزات دندانپزشکی بسیار باکیفیت، متنوع و با قیمت بسیار مناسب و رقابتی با سایر رقبا، خدمات پس از فروش بسیار متعهد و جوابگویی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات جم دنتال با کارشناسان این شرکت تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *