دسته‌بندی نشده

ریموت کنترل یونیت

ریموت کنترل یونیت

ریموت کنترل یونیت

یونیت های دندانپزشکی مدرن، امروزه با صفحات کنترل و ریموت کنترل یونیت همراه می باشند که کار را برای دندانپزشکان بسیار راحت کرده است. با انتخاب یک یونیت دندانپزشکی کامل و جداگانه، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید. به طور یکسان اعم از انعطاف پذیری، کنترل بصری، راحتی در طول درمان یا اتصال به شبکه در کل عمل. ما به شما کمک می کنیم تا یک یونیت دندانپزشکی که از ریموت کنترل یونیت بهره می برد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید برای خرید یونیت راحت تر تصمیم بگیرید.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

ریموت کنترل یونیت چیست؟ریموت کنترل یونیت چیست؟

عملکرد می تواند مربوط به فناوری ها یا کنترل های صندلی باشد. صندلی های مدرن دندانپزشکی اغلب الکترونیکی بوده و شامل یک صفحه کنترل و ریموت کنترل برای تنظیمات سریع می باشند.

صندلی هایی که کنترل آنها با استفاده از پا انجام می شود نیز دارای مزیت هستند. زیرا به دندانپزشک این امکان را می دهد که آن را بدون دست انجام دهد. عملکرد صندلی تعیین می کند که چقدر روش دندانپزشکی کارآمد خواهد بود. به همین دلیل یک عنصر شایسته برای بررسی است.

هنگامی که بیمار به سراغ مطب دندانپزشکی شما می رود، مهم است که در تمام طول مراحل احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشد. وقتی می بینند که یونیت دندانپزشکی شما به فناوری و ظاهری به روز صندلی و ریموت کنترل دندانپزشکی مجهز است تا تجربه مثبت و مطمئنی را از بیماران شما بدست آورد.

نکات مهم برای خرید ریموت کنترل یونیت

برای خرید یونیت دندانپزشکی به همراه ریموت کنترل یونیت نکات مهمی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. ما به معرفی این نکات خواهم پرداخت.

بیشتر بخوانید: خدمات پس از فروش دندانپزشکی

  • تنظیمات عملیاتی ریموت کنترل یونیتتنظیمات عملیاتی ریموت کنترل یونیت

برخی صندلی های دندانپزشکی وجود دارد که واحدی مستقل هستند. و برخی دیگر دارای پشتیبانی لوازم جانبی گسترده هستند. همچنین ممکن است از قبل به ویژگی هایی مانند چراغ و آینه مجهز شده باشند.

ریموت کنترل یونیت دندانپزشکی که دارای تنظیمات همه قسمت ها در یک جا می باشد. برای شما مطب دندانپزشکی شما بسیار مناسب است. مخصوصاً اگر اتاقهای درمانی شما کوچک باشد یا فضای کمتری داشته باشید.

  •  صفحه لمسی ریموت کنترل یونیت

ریموت کنترل یونیت دندانپزشکی باید یک حالت ساده و بصری داشته باشد. اما همچنین باید شامل برنامه های از پیش تعیین شده، بهینه سازی شده ارگونومیک متناسب با نیازهای پزشک باشد. بنابراین چندین دندانپزشک می توانند بدون نیاز به تغییر تنظیمات همکاران خود، از صندلی دندانپزشکی مطابق با ترجیحات شخصی خود استفاده کنند.

  • کنترل یکپارچه

در مورد تجهیزات دندانپزشکی، خوب است که ترجیح داده شود. سیستمهایی که در یونیت دندانپزشکی قرار دارند یا می توانند برای یکپارچه سازی مناسب باشند. نه تنها به منظور صرفه جویی در فضا، بلکه کار با کنترل یونیت ساده است. و زمان استفاده کم می شود.

در بیشتر موارد این سیستم ها می توانند از طریق عنصر دندانپزشک و دستیار و همچنین توسط کنترل شوند. یک مزیت دیگر این است که راه حل های یکپارچه یا سازگار به طور قابل توجهی ارزان تر از لوازم مستقل قابل مقایسه هستند. علاوه بر این آنها دارای مزایای ارگونومیک قابل توجهی هستند.

بیشتر بخوانید: توربین یونیت

  • راحتی استفاده از ریموت کنترل یونیتراحتی استفاده از ریموت کنترل یونیت

هنگام تهیه یونیت دندانپزشکی، گزینه های قرارگیری پشتی صندلی، تنظیم ارتفاع و بالا بردن صندلی با استفاده از یونیت کنترل یونیت را باید مد نظر خود قرار دهید. علاوه بر این، اگر می توانید ارتفاع / شیب سرشانه را تغییر دهید، نیز باید در نظر بگیرید.

  • عملکردهای خودکار

عملکردهای خودکار مانند خاموش کردن روشنایی صندلی، شستشوی کاسپیدور و پر کردن دهانشویه می تواند. در کاهش بار تیم دندانپزشکی شما نقش داشته باشد. علاوه بر این، روال بهداشت و خودکار بهداشت برای ضد عفونی و سرویس داخلی صندلی دندانپزشکی می تواند اقدامات عملی را پشتیبانی و تسهیل کند.

قیمت ریموت کنترل یونیت

قیمت ریموت کنترل با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این دستگاه ارائه می شود بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ریموت کنترل یونیت به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید. و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

انتخاب یونیت مناسب دندانپزشکی کاری طولانی و طاقت فرسا به نظر می رسد. اما امیدوارم با این راهنمای ساده بتوانیم روند کار را بسیار آسان کنیم. هنگام خرید صندلی دندانپزشکی، عواملی مانند فناوری تجهیزات، راحتی و ارگونومی، عملکرد، تنظیمات، نگهداری و مهمتر از همه بودجه را در نظر بگیرید. همه این عوامل می توانند به شما کمک کنند تا یونیت دندانپزشکی مناسب برای عمل خود انتخاب کنید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

1 دیدگاه در “ریموت کنترل یونیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *