دسته‌بندی نشده

روتور دندانپزشکی

روتور دندانپزشکی

روتور دندانپزشکی

انتخاب تجهیزات دندانپزشکی مناسب مانند روتور دندانپزشکی برای افزایش بهره وری و موفقیت شما عامل بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. اما دانستن نحوه انتخاب تجهیزات یک مفهوم کاملا متفاوت است. که نیاز به بینش در مورد عملکرد شما و نحوه عملکرد آنها دارد. برای دندانپزشکان باتجربه، آنها به مارک ها و محصولی که بهترین کار را برای آنها دارد، اعتماد می کنند.

بدین معنی که هر بار که به تعمیر یا تعویضیونست قطعه احتیاج دارند، دانش کاملی در مورد تهیه آن با قیمت هایی که می توانند داشته باشند دارند. ایجاد یک عمل ممکن است هزینه بسیار زیادی داشته باشد، بنابراین خرید ساده ای مانند یک روتور می تواند انتخاب دشواری باشد.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

روتور دندانپزشکی چیست؟روتور دندانپزشکی چیست؟

روتور دندانپزشکی، علیرغم اینکه چقدر کوچک به نظر می رسند، مزایای زیادی برای گردش کار یک مطب فراهم می کنند.

می توان آنها را با توجه به هر اولویت مورد نیاز سفارشی کرد و با اطلاع لحظه ای به راحتی در دسترس آنها قرار گرفت.

روتور دندانپزشکی توانایی تهیه مقادیر زیادی از ابزار و تجهیزات را در یک مکان دارند. و کار با دستیاران و کارکنان را پربارتر می کنند و روند کار را سریعتر می کنند.

انتخاب روتور دندانپزشکی

با استفاده از روتور دندانپزشکی از جم دنتال، یک محیط مطب پویا ایجاد کنید. این روتور درمانی محل نگهداری مناسبی برای وسایل و لوازم مهم دندانپزشکی را فراهم می کنند. از آنجا که آنها به گونه ای طراحی شده اند که از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل می شوند، در صورت لزوم، هر روتور قابل حمل می تواند در طول عمل به راحتی حمل شود.

این به صرفه جویی در وقت کمک می کند. و راهکارهای کارآمدی را برای کارمندان مشغول ایجاد می کند. هم اکنون خرید کنید تا بهترین روتور را برای عمل دندانپزشکی خود پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: خدمات پس از فروش دندانپزشکی

روتور دندانپزشکی حرفه ایروتور دندانپزشکی حرفه ای

در صورت استفاده از روتور، مرتب نگه داشتن همه وسایل خود آسان است. با انواع آرایش های کابینت و کشو، می توانید همه چیز را در یک مکان مشخص نگه دارید تا دندانپزشکان و بهداشت به سرعت به آنها برسند.

یک روتور ساده با چندین کشو برای نگهداری وسایلی مانند دستکش، ماسک و رول های پنبه ای بسیار مناسب است. قسمت بالای روتور نیز به عنوان یک سطح کار مناسب دو برابر می شود.

فقط کافی است کابینت دندانپزشکی را در صورت لزوم برای پر کردن وسایل و انجام معاینات بیمار از طریق مطب های خود بچرخانید. گزینه دیگر روتور است که به عنوان یک سیستم درمانی خودکار کار می کند.

این نوع واحد قابل حمل می تواند از تجهیزات مانند کمپرسور، پمپ وکیوم و مخزن آب تمیز همراه با هندپیس های دندانی استفاده کند. یک روتور دندانپزشکی قابل حمل انعطاف پذیری بهتری برای درمان بیماران در سراسر مطب شما فراهم می کند.

مدل روتور دندانپزشکی

جم دنتال دارای تعدادی سبک، استال و مدل های مختلف روتور دندانپزشکی برای پاسخگویی به نیازهای شما در عین حفظ ظاهر شیک در اتاق های امتحان است. برخی از روتورها دارای تاپ های لمینت هستند. که در رنگ های متنوعی برای هماهنگی با فضای شما ارائه می شوند.

بسیاری از واحدهای تحویل دارای ظاهری چوبی برای ایجاد فضایی گرم و سنتی هستند. یک روتور قابل حمل انتخاب کنید. که در فضای شما عالی به نظر برسد. و گزینه های ذخیره سازی و درمان مورد نیاز شما را فراهم کند.

بیشتر بخوانید: کمپرسور هوا دندانپزشکی

ویژگی های روتور دندانپزشکی

روتورهای دندانپزشکی دارای ویژگی ها و امکانات گسترده ای می باشد که به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

  • فضای ذخیره سازی روتور دندانپزشکیفضای ذخیره سازی روتور دندانپزشکی

روتور دندانپزشکی از شرکت دنتال جم، محصولات ارگونومیک به طور خاص برای محیط عملی با مشخصات بسیار حرفه ای برای سهولت حرکت در مطب های دندانپزشکی طراحی شده است .

سطح استاندارد محصول که دارای دوام بسیار زیاد از جنس پلاستیکی / پلاستیک فایبر با دوام است.

ویژگی های استاندارد:

  • قاب گوشه آلومینیومی
  • 4 نگهدارنده قطعه دستی
  • کشوهای محکم و روان
  • توربین یونیت
  • جابجایی سریع

استفاده از جابجایی و استقرار سریع امکان تنظیم و انتقال مجدد فوری عناصر دندانپزشکب مانند موارد مورد نظر در جراحی و تشخیص پیشرفته را فراهم می کند. روتور های دندانپزشکی شرکت دنتال جم دارای قفسه هایی برای قرار دادن ترکیب سریع تجهیزات در عمل است.

قیمت روتور دندانپزشکیقیمت روتور دندانپزشکی

قیمت روتور با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این روتور ارائه می شود بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت روتور به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید. و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *