دسته‌بندی نشده

خرید صندلی دندانپزشکی

خرید صندلی دندانپزشکی

خرید صندلی دندانپزشکی

خرید صندلی دندانپزشکی، یک وسیله پزشکی مخصوص طراحی شده است. که برای حمایت از کل بدن بیمار، مانند یک تختخواب عمل می کند. به طوری که دندانپزشک می تواند بیماران را تقریباً در هر موقعیت قرار دهد. این صندلی ها روی پایه ای قرار گرفته اند که غالباً (البته نه همیشه) می تواند چرخش داشته باشد. و به یک موتور دندانپزشکی متصل است که یک وسیله همراه است که نیرو، ساکشن، آب و مواردی از این دست را تأمین می کند. با جم دنتال همراه باشید تا اطلاعات مفیدی برای خرید تجهیزات دندانپزشکی و صندلی دندانپزشکی به شما بدهیم.

عمل دندانپزشکی شما تنها در صورتی موفقیت آمیز خواهد بود که تمام تجهیزات شما به درستی کار کنند. هنگام انتخاب صندلی دندانپزشکی، انتخاب صندلی های راحت، کاربردی و قابل اعتماد بسیار حیاتی است.

شما می خواهید صندلی هایی داشته باشید که از نظر ارگونومیک طراحی شده باشد تا به شما کمک کند وظیفه خود را به درستی انجام دهید و در عین حال بیماران را راحت نگه دارید. علاوه بر این، صندلی ها باید مکمل طراحی و دکوراسیون مطب شما باشند.(کمپرسور دندانپزشکی)

کاربرد اصلی صندلی های دندانپزشکیکاربرد اصلی صندلی های دندانپزشکی

همانطور که از نام آن مشخص است، صرف نظر از نوع خاصی از صدلی دندانپزشکی، تنها مکانی که این وسایل را پیدا می کنید در مطب های دندانپزشکی است. و برای کمک به دندانپزشک در انجام معاینات، ترمیم و جراحی های دندان ها استفاده می شود.

برای این منظور، صندلی های دندانپزشکی می توانند انواع مختلفی از اتصالات را روی خود صندلی یا روی موتور دندانپزشکی همیشه موجود داشته باشند. لوله های ساکشن، لوله های پنوماتیک برای تأمین تجهیزات مختلف تجهیزات مورد استفاده در تمیز کردن و جراحی، و غیره.

صندلی های دندانی مدرن از ترکیب فلز و پلاستیک ساخته می شوند. اغلب با خاصیت ضد باکتری تزریق می شوند. تا خطر عفونت را به حداقل برسانند و به خصوص دارای پشتی های نازک صندلی هستند، که به دندانپزشک اجازه می دهد تا برای راحتی کار، کاملا بر روی دهان بیمار تسلط کافی را داشته باشد.

بیشتر بخوانید: بلیچینگ دندان و روش های سفید کردن دندانها به وصیله آن

خرید انواع مختلف صندلی دندانپزشکیخرید انواع مختلف صندلی دندانپزشکی

اگر شما قصد خرید صندلی دندانپزشکی را دارید. کمپرسور هوا دندانپزشکی گزینه های حیرت انگیزی وجود دارد. اما وقتی تحقیقات بیشتری را انجام می دهید. می فهمید که در اصل سه نوع صندلی دندانپزشکی وجود دارد.

که توسط رابط های خاص صندلی با موتور دندانپزشکی تعریف شده است. که یکی دیگر از اجزای مهم یک عمل دندانپزشکی است.

 • طراحی و نصب بر روی سقف

هیچ یک از اتصالات روی صندلی متصل نیستند، اما در سقف تعبیه شده اند و صندلی در زیر آنها قرار گرفته است.

 • طراحی مستقل متحرک

صندلی های چرخ دار یا صندلی هایی به سبک تاشو طراحی شده و سایر اجزا به صورت کاملا متحرک و با قابلیت جابجایی بر روی آن قرار می گیرند.

 • نصب شده روی صندلی دندانپزشکی

موتور دندانپزشکی و تمام اتصالات لازم در خود صندلی تعبیه شده است. علاوه بر این انواع گسترده صندلی های دندانپزشکی، انواع مختلفی از جمله:

 • صندلی های جراحی دهان، که به طور معمول دارای یک استراحت پا است که می تواند به طور کامل پایین بیاید.
 • صندلی های ارتودنسی، که یک صندلی تمام بدنه هستند، طوری که می توانند تعداد نامحدودی از موقعیت های نشستن را فراهم کنند.
 • صندلی معاینه ساده.

نکاتی برای خرید صندلی دندانپزشکی

یکی از مهمترین سرمایه گذاری هایی که احتمالاً به عنوان دندانپزشک انجام می دهید، خرید صندلی دندانپزشکی شماست. این اولین چیزی است که بیمار ممکن است هنگام ورود به اتاق درمان شما متوجه شود و راحتی (یا کمبود آن) اولین برداشت واقعی بیمار از نظر مراقبت از دندان شما است ، بنابراین باید درست باشد.

اما با هزینه های مختلفی برای خرید صندلی دندانپزشکی، از کجا می دانید کدام صندلی را انتخاب کنیم؟

برای کمک به شما، اینجا در جم دنتال، 5 نکته اصلی را که باید قبل از خرید صندلی دندانپزشکی باید بدانید را به شما خواهیم گفت. بیایید نگاهی دقیق تر و خریدارانه به صندلی های دندانپزشکی بیندازیم.(تفاوت شاسی دایکاست و فولادی در یونیت دندانپزشکی)

خرید صندلی دندانپزشکی راحتخرید صندلی دندانپزشکی راحت

بنابراین این ممکن است به نظر قطعی برسد. اما شما متعجب خواهید شد که چگونه بسیاری از متخصصان صندلی دندانپزشکی را صرفاً به دلیل اینکه عالی به نظر می رسد، خریداری می کنند. بدون اینکه ابتدا آن را امتحان کنید آیا پشتی که برای صندلی دندانپزشکی تعبیه شده است کاملا استاندارد است و بیمار ها با آن احساس راحتی می کنند.؟

آیا سرشانه برای درمان افراد با شرایط جسمی متفاوت قابل تنظیم است.؟ آیا بسته به اندازه بیمار امکان تنظیم بالشتک کافی وجود دارد.؟ اگر به دنبال خرید صندلی دندانپزشکی متناسب با نیازهای مختلف بیماران خود هستید، همه این نکات باید هماهنگ شوند. به همین دلیل، ارزش این را دارد که چند مورد را خودتان بررسی کنید.

چه از یک نمایشگاه تجارت دندانپزشکی، یک تأمین کننده محلی دندانپزشکی بازدید کنید و یا حتی نظر سایر دندانپزشکان منطقه خود را بگیرید، همیشه توصیه می شود قبل از خرید امتحان کنید. به این ترتیب، اگر چیزی کاملاً مناسب شما نیست، به احتمال زیاد بیماران شما نیز چنین احساسی دارند.

خرید صندلی دندانپزشکی ارگونومیک

بیایید این حقیقت را بپذیریم که گذراندن 8 ساعت در روز بر روی صندلی دندانپزشکی غیر حرفه ای ممکن است هم بر روی بهره وری روزانه شما تأثیر بگذارد و هم می تواند عمر کاری شما را کوتاه کند. کدر حالی که به خوبی اثبات شده است که مشکلات کمر و گردن در دندانپزشکان شیوع دارد. یک مطالعه نشان داد که تقریباً 73٪ از تمام دندانپزشکان مورد بررسی از گردن و یا کمر درد رنج می برند.

برای خرید صندلی دندانپزشکی با ارگونومی بسیار حرفه ای و خوب علاوه بر یافتن صندلی دندانپزشکی مناسب با بیماران، واقعاً باید برای دندانپزشکان نیز بسیار مناسب باشد. ارگونومی صندلی در دندانپزشکی بنابراین، به دنبال صندلی ای باشید که دارای طیف وسیعی از بلندی ها باشد از جمله ویژگی هایی مانند زیرسری دارای مفصل.

این امکان دسترسی سریع و آسان به بیمار را بدون دستیابی بیش از حد یا پیچ خوردن به شما فراهم می کند. علاوه بر این، صندلی دندانپزشکی مناسب باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا بیشتر سایزهای بیمار را در خود جای دهد، اما به اندازه کافی نازک باشد تا در صورت نیاز بتواند به راحتی بتواند به آن دسترسی داشته باشد.

خرید صندلی دندانپزشکی زیباخرید صندلی دندانپزشکی زیبا

برداشت های اول حتی در دنیای دندانپزشکی به حساب می آیند. به همین ترتیب، ظاهر صندلی دندانپزشکی شما می تواند در نحوه واکنش بیمار به درمان حرفی برای گفتن داشته باشد.

به عنوان مثال هنگامی که بیمار با یک صندلی با تکنیک بالا و با تکنولوژی بالا روبرو می شود. احتمالاً احساس می کند که توجیه و اعتماد به نفس بالاتری نسبت به اینکه به دندانپزشکی مراجعه کرده اند که آخرین تکنولوژی را برای کمک به مراقبت از بیمار انتخاب کرده است، احساس می شود.

البته این باید تمام زنگ ها و حالت ها را داشته باشد، اما همچنین باید براق به نظر برسد و در صورت امکان، در طراحی کلی شما قرار گیرد. صندلی های دندانپزشکی زیبایی در طیف گسترده ای از طرح ها موجود است، بنابراین هوشمندانه انتخاب کنید.

قیمت صندلی دندانپزشکی

هنگامی که جستجوی صندلی دندانپزشکی مناسب را شروع می کنید، خیلی سریع به این درک خواهید رسید. که می توانید از یک قیمت مناسب هم برای یک صندلی دندانپزشکی هزینه کنید. و اگرچه اضافه کردن موارد اضافی مانند صندلی گرم و ماساژور بسیار خوب است. اما آیا واقعاً برای شما یا بیمارانتان مفید خواهد بود؟

این که آیا این ویژگی های خاص مفید هستند یا مفید نیستند، واقعاً جای بحث ندارد. هدف این است که دقیقاً به آنچه شما برای ارائه یک درمان راحت نیاز دارید، دقت کرده و سپس آن را هزینه کنید.

خرید صندلی دندانپزشکی حرفه ایخرید صندلی دندانپزشکی حرفه ای

یکی از جالب ترین نکات در مورد دندانپزشکی این است که فناوری به طور مداوم در حال پیشرفت است. آنچه به نظر می رسید آخرین فناوری روز گذشته است، اکنون اخبار قدیمی امروز است. گرچه این حالت می تواند مهیج باشد، اما در هنگام خرید صندلی دندانپزشکی مناسب نیز می تواند ناامید کننده باشد.

به عنوان نکته برتر، به دنبال صندلی ای باشید که آخرین فناوری موجود را داشته باشد. پس از همه، شما نمی خواهید مقدار قابل توجهی از پول خود را که به سختی بدست آورده اید امروز روی صندلی دندانپزشکی هزینه کنید و به راحتی در آینده نه چندان دور منسوخ شود. بنابراین صندلی دندانپزشکی خود را با یک نگاه به آینده بخرید.

بنابراین، 5 نکته مهم برای خرید صندلی دندانپزشکی مناسب برای شما وجود دارد. سالهاست که در جم دنتال برخی از بهترین تجهیزات دندانپزشکی از جمله صندلی های دندانی را تهیه می کنیم. به عنوان مثال صندلی دندانپزشکی که توسط جم دنتال اراده می شود، ترکیبی از نوآوری، طراحی و ارگونومی با قیمتهای کاملاً رقابتی است.

برای خرید صندلی دندانپزشکی حرفه ای و اطلاع از قیمت های آن ها به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید.

اجزا صندلی دندانپزشکی

صندلی دندانپزشکی یک وسیله پزشکی مخصوص طراحی شده است. که برای حمایت از بدن بیمار هنگام انجام یک عمل دندانپزشکی بر روی آنها طراحی شده است. صندلی الکتریکی دارای یک خط آب، میکروموتور، هوای فشرده است و طبق نیاز دندانپزشک در طی یک عمل جمع می شود. این تجهیزات همراه با صندلی است که دندانپزشک هنگام کار بر روی بیمار در آن می نشیند.

هر یک از اجزای صندلی دندانپزشکی برای هدف خاصی طراحی شده است. بیایید برخی از قسمتهای اصلی و موارد استفاده آنها را بررسی کنیم:

 • چراغ های اپراتورچراغ های اپراتور

چراغ های اپراتور دندانپزشکی روشنایی مطلوب مورد نیاز برای انجام راحت عمل های دندانپزشکی را فراهم می کنند.

30-50 اینچ از دهان بیمار دور نگه داشته می شود. کنترل هایی دارد که به دندانپزشکان اجازه می دهد شدت را بر اساس نیاز تنظیم کنند.(چراغ دندانپزشگی و ویژگی های آن)

 • سرنگ هوا-آب

این دستگاه در حین معالجه بیماران می تواند هوای فشرده، آب یا ترکیبی از هر دو را توزیع کند. این روش همچنین برای تمیز کردن سطح دندان در طی یک روش استفاده می شود.

 • X-ray Viewer

از اشعه ایکس برای مشاهده رادیوگرافی در دندانپزشکی استفاده می شود. این تصاویر برای معاینه و تجزیه و تحلیل توسط دندانپزشکان استفاده می شود.

 • کاسه Spittoon

این ظرفی است که بیماران در طی یک عمل به آن تف می کنند. این با یک لوله آب متصل می شود که محتویات را به سمت تخلیه هل می دهد تا آنها را شستشو داده و کاسه را تمیز نگه دارد.

 • موتور کنترل کننده پاموتور کنترل کننده پا

این موتور برای تحویل نیرو برای کار با تجهیزات دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و توسط پدال فعال می شود. این صندلی برقی دندانه دار کنترل پایه دارای کنترلهای عملکردی مشابه صندلی دستی است.

 • نگهدارنده شیشه یکبار مصرف

لیوان ها / لیوان های یکبار مصرف روی نگهدارنده ها، نگهداری می شوند. بیماران از این فنجان ها برای داشتن آب و غرغره در حین عمل دندان پزشکی استفاده می کنند. سپس آنها را در کاسه Spittoon تف بیرون می اندازند.

چه تفاوتی بین صندلی های دندانپزشکی الکترومکانیکی و هیدرولیکی وجود دارد؟

یک صندلی الکترومکانیکی از موتورها برای کنترل موقعیت و حرکت استفاده می کند. در حالی که صندلی های هیدرولیک از یک پمپ و چند سوپاپ برای کنترل حرکت و موقعیت استفاده می کنند. از بین دو گزینه، صندلی های هیدرولیک بیشتر در مطب های دندانپزشکی دیده می شوند. اما این بدان معنا نیست که صندلی های الکترومکانیکی نیز محبوب نیستند.

صندلی دندانپزشکی مخصوص دندانپزشکان چپ دستصندلی دندانپزشکی مخصوص دندانپزشکان چپ دست

اکثر صندلی های مدرن دارای طرح هایی هستند که هم به دندانپزشکان راست و هم چپ دست ساخته می شوند. صندلی ها مجهز به وسایل روشنایی و یک واحد تحویل نیز هستند.

علاوه بر این، صندلی های نصب شده روی کابینت نیز می توانند متناسب با نیازهای یک دندانپزشک شخصی سازی شوند.

خرید صندلی دندانپزشکی ارزان

قیمت صندلی دندانپزشکی با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این دستگاه ارائه می شود بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت صندلی دندانپزشکی به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *