دسته‌بندی نشده

خرید تجهیزات دندانپزشکی

خرید تجهیزات دندانپزشکی

خرید تجهیزات دندانپزشکی

اگر شما به دنبال خرید تجهیزات دندانپزشکی برای مطب و مجموعه پزشکی خود هستید. باید بسیار دقت کنید تا تجهزات با کیفیت و درجه یکی را خریداری کنید که در عین حال از کیفیت خوبی برخوردار هستند. هچنین دوام و طول عمر بالایی داشته باشند، در این مقاله ما شما را در خرید تجهیزات دندانپزشکی همراهی خواهیم کرد.

مقدمه

یک دندانپزشک مجبور است در عمل بسیاری از مراحل را دنبال کند و از چندین ابزار و تجهیزات دندانپزشکی استفاده کند که در عمل نقش اساسی دارند. بدون وجود این تجهیزات ، انجام هر فرآیند دندانپزشکی امکان پذیر نیست. یک پزشک باید اطمینان حاصل کند که تمام تجهیزات دندانپزشکی مورد نیاز را در کلینیک خود دارند. و کارکنان به همه ابزار و تجهیزات دندانپزشکی مجهز هستند.

برای خرید تجهیزات دندانپزشکی مورد نیاز یک وب سایت آنلاین انتخاب کنید زیرا راحت ترین گزینه است. امروزه اکثر دندانپزشکان تجهیزات دندانپزشکی آنلاین را ترجیح می دهند. خرید آنلاین مزایای خود را دارد زیرا دندانپزشک می تواند آخرین پیشنهادات و تغییرات قیمت را به صورت آنلاین بررسی کند. خرید یونیت دندانپزشکی مطمئن شوید که بهترین فروشگاه های آنلاین دندانپزشکی را جستجو کرده اید.

امروزه دندانپزشکان مدرن واسطه های زیادی دارند که از طریق آنها می توانند ابزار و تجهیزات پزشکی خریداری کنند. خرید محصولات دندانپزشکی آسان است و ابزارهای اساسی در مجموعه وجود دارد. اینترنت یک بازار عالی برای موارد مختلف است.

و خرید ابزار و تجهیزات دندانپزشکی بصورت آنلاین روش مناسبی را برای دندانپزشک فراهم می کند. که از طریق آن می توانند برخی از ابزارها و تجهیزات ضروری را جمع آوری کنند. درست از یونیت دندانپزشکی تا مته دندانپزشکی، همه چیز به صورت آنلاین در دسترس است. خرید تجهیزات دندانپزشکی آنلاین یکی از بهترین روش های افزودن به مجموعه ابزار دندانپزشکی مجموعه شما می باشد.

راهنمایی خرید تجهیزات دندانپزشکیراهنمایی خرید تجهیزات دندانپزشکی

یک دندانپزشک باید بداند که چگونه وسایل دندانپزشکی را بخرد و برای تجهیزات و ابزارهای با کیفیت پشتیبانی کند. آنها هنگامي كه مي خواهند لوازم دندانپزشكي را از فروشگاه خريداري كنند. بايد بتوانند در مجموعه وسايل دندانپزشكي كاوش كنند. برخی فروشگاه ها طیف وسیعی از محصولات و لوازم دندانپزشکی را از شرکت های مختلف ارائه می دهند.(کامپوزیت ونیر)

یک دندانپزشک می تواند تمام ابزارها و تجهیزات مدرن را در کار خود داشته باشد و به یکی از معتبرترین دندانپزشکان در میان رقبا های خود تبدیل شود. ابزارهای دندانپزشکی به تشخیص سلامت و سلامت دندان ها و همچنین مشکلات لثه کمک می کنند. آنها کاربردهای بی شماری دارند و در چالش برانگیزترین روند خرید تجهیزات دندانپزشکی کمک می کنند. ابزارهای دندانپزشکی می توانند خرید گران قیمتی باشند و هر دندانپزشکی باید قبل از خرید آنها به آن توجه کند.

دندانپزشکان باید بدانند که چه زمانی نیاز به ارتقا و خرید تجهیزات دندانپزشکی خود دارند و چه چیزی در مجموعه دندانپزشکان خود نیاز دارند تا بتوانند در کلینیک به طور موثر کار کنند. یک دندانپزشک باید از پیشرفته ترین ابزاری که ممکن است در بازار وجود داشته باشد و می تواند به او کمک کند تا مدرن ترین روش دندان پزشکی را برای معالجه بیماران انجام دهد، بداند.

آنلاین بودن و انجام چند مرحله برای صرفه جویی در وقت برای یک خرید مقرون به صرفه ساده است. کالای مناسب برای عمل دندانپزشکی را بصورت آنلاین خریداری کنید، تخفیف و پیشنهاد ویژه را بررسی کنید و جزئیات لازم را وارد کنید. اکثر سایت ها درگاه های پرداخت ایمن را ارائه می دهند و هنگام تحویل نیز پول نقد ارائه می دهند. روش های قدیمی خرید تجهیزات دندانپزشکی را فراموش کنید و انواع ابزار را بصورت آنلاین انتخاب و خریداری کنید.(ارگونومی صندلی در دندانپزشکی)

چگونه تجهیزات دندانپزشکی مناسب بخریمچگونه تجهیزات دندانپزشکی مناسب بخریم

انتخاب و خرید تجهیزات دندانپزشکی تجهیزات مناسب و متناسب با فضای مطب دندانپزشکی شما تصمیم بزرگی است. شما احتمالاً مدت طولانی از این تجهیزات استفاده خواهید کرد، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که تصمیمات درستی می گیرید. تصمیم گیری عاقلانه در مورد خرید تجهیزات دندانپزشکی شما بر اساس نیازهای خاص شما است.

 

 • تنظیم بودجه

بودجه شما هنگامی که زمان انتخاب و خرید تجهیزات دندانپزشکی جدید شما فرا می رسد، یک نکته مهم است. نمی خواهید در نیمه راه فرایند خرید بی پول شوید! حتماً وقت بگذارید و بنشینید و بودجه خود را بنویسید، سپس قبل از شروع خرید مطمئن شوید که تنظیمات تجهیزاتتان در آن قرار دارد. مهم نیست که معامله ای چقدر خوب باشد، مهم این است که قبل از خرید، مطمئن شوید که در بودجه شما قرار دارد ، نه اینکه بعداً از خرید پشیمان شوید. اطمینان حاصل کنید که مواردی از قبیل بدهی که باید بپردازید و جدول زمانی که می خواهید بر اساس آن پرداخت کنید را در نظر بگیرید.

 • تنظیم اولویت های خود

هنگام انتخاب و خرید تجهیزات دندانپزشکی، اولویت های مختلفی وجود دارد که باید به شما کمک کند تجهیزات مورد نظر خود را برای عمل انتخاب کنید. قبل از خرید یک وسیله خاص این سوالات اصلی را از خود بپرسید.

آیا این تجهیزات برای بیمار راحت است؟آیا این تجهیزات برای بیمار راحت است؟

وقت بگذارید و روی صندلی دندانپزشکی بنشینید. در آن تکان دهید. آن را از دیدگاه بیماران خود کاوش کنید. در بعضی موارد، بیماران شما ممکن است زمان زیادی را روی این یونیت سپری کنند و شما می خواهید هنگام حضور در مطب خود از راحتی آنها مطمئن باشید. در مورد تجهیزات اشعه ایکس و هر وسیله دیگری که انتظار می رود بیماران از آن استفاده کنند ، همین ملاحظه را داشته باشید.

بیشتر بخوانیم: بلیچینگ دندان و روش های سفید کردن دندانها به وسیله آن

آیا این تجهیزات برای شما، دستیاران، متخصصان بهداشت و سایر افرادی که در اطراف بیمار کار می کنند راحت است؟

ارگونومی وقتی که شما تمام روز خود را به خم شدن روی بیماران خود می گذرانید بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که یونیت، صندلی که بر روی آن می نشینید و  همه وسایل با ارگونومی طراحی شده اند تا بتوانید یک سیستم عالی را انتخاب کنید که احتمالاً برای شما مناسب باشد.

آیا این تجهیزات با کیفیت است؟

مطمئناً با خرید تجهیزات بودجه ای می توانید پس انداز کنید. متأسفانه ، این اغلب بدان معنی است که شما مجبورید فقط در چند سال کوتاه آن را تعویض کنید – و این معمولاً به معنای پول بیشتری است که به مرور زمان می شود. در صورت امکان، از نمایشگاه ها بازدید کنید یا از نمونه های تجهیزات درخواست کنید تا بتوانید آنها را در دست بگیرید و از نظر دوام آزمایش کنید. قطعات کار را به عقب و جلو ببرید، تجهیزات را تنظیم کنید و ببینید چه احساسی نسبت به شما دارند.

آیا واقعاً به آن احتیاج دارید؟

برخی از جدیدترین و بهترین تجهیزات دندانپزشکی موجود در بازار ، ویژگی های نگران کننده ای را ارائه می دهند – بسیاری از آنها که در عمل به آنها واقعاً نیازی ندارید. همین امر در مورد بسیاری از انواع نرم افزارهای مدیریت بیمار صدق می کند. وقت بگذارید و آنچه را که واقعاً در تجهیزات دندانپزشکی نیاز دارید، در نظر بگیرید تا بتوانید تصمیمات عاقلانه تری برای عمل خود بگیرید.

آیا این تجهیزات به شما کمک می کند بیماران بیشتری بدست آورید؟

استفاده از جدیدترین تجهیزات و فناوری همچنین می تواند به شما امکان انجام مراحل جدیدی را بدهد که می تواند درآمد اضافی برای شما به همراه داشته باشد.(چراغ دندانپزشکی و ویژگی های آن)

 • تحقیقات خود را انجام دهید

از آنجا که خرید تجهیزات دندانپزشکی یک تصمیم بزرگ است، مهم این است که قبل از خرید وقت بگذارید و تحقیقات خود را انجام دهید – اما وقتی صحبت از خرید تجهیزات دندانپزشکی می شود، واقعاً انجام تحقیقات شما چگونه است؟ برخی از این راهکارها را امتحان کنید تا مطمئن شوید که تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه می کنید.

 • توصیه دندانپزشکان دیگرتوصیه دندانپزشکان دیگر

با دندانپزشکان دیگری که می شناسید و به آنها اعتماد دارید صحبت کنید و توصیه های آنها را بخواهید. در مورد محصولاتی که در گذشته استفاده کرده اند و کالاهایی که قصد استفاده در آینده را دارند، سوال کنید. از آنها بپرسید که اگر به جایگزینی نیاز داشته باشند قطعاً چه چیزی را خریداری می کنند و از چه مارک هایی دوری می کنند.

 • بررسی های آنلاین را بخوانید.

هنگامی که به خرید تجهیزات دندانپزشکی خاصی نگاه می کنید. به کتابخانه ای از بررسی ها دسترسی خواهید داشت. که همه آنچه را که می خواهید در مورد تجربه دندانپزشکان دیگر با محصولات خود بدانید به شما می گوید. وقت بگذارید و آن مرورها را بخوانید.

نکاتی برای خرید تجهیزات دندانپزشکی

فناوری مدرن و آخرین پیشرفت ها در تمام جنبه های دندانپزشکی انقلابی در صنعت مراقبت از دندان ایجاد کرده است. و اکنون گزینه های بی شماری برای تهیه منابع دندانپزشکی در کشور عزیزمان وجود دارد.(لمینت دندان چیست؟)

مواردی که هنگام خرید تجهیزات دندانپزشکی باید در نظر داشته باشید:

اعتبار عرضه کننده

تعداد زیادی از فروشگاه های عرضه کننده تجهیزات دندانپزشکی به صورت آنلاین وجود دارد. از لحاظ ظاهری، ممکن است همه آنها شبیه به هم باشند، اما کمی عمیق تر شوید و متوجه می شوید که برخی از آنها بسیار برتر هستند.

ویژگی های تامین کننده مناسب:

ویژگی های تامین کننده مناسب

 • یک وب سایت مدرن و آسان برای استفاده
 • اطلاعات تماس شفاف از جمله آدرس فروشگاه
 • کاتالوگ گسترده و جامعی از محصولات
 • دارای گواهینامه ISO9001 برای بالاترین استاندارد در تجهیزات دندانپزشکی و پزشکی
 • یک تجربه خرید آنلاین یکپارچه
 • تعهد خود را نسبت به خدمات به مشتریان
 • تحویل در سراسر کشور
 • خدمات پس از فروش
 • اعتبار تولید کننده

دندانپزشکان، پزشکان و سایر متخصصان پزشکی و بهداشتی به دنبال محصولات برتر از مارک های معتبری هستند که می شناسند و به آنها اعتماد دارند. طیف گسترده ای از تولیدکنندگان در سطح جهان برای محصولات متنوع وجود دارد. و تامین کننده یا توزیع کننده مناسب این مارک های مشهور و معتبر را در کاتالوگ محصولات خود ارائه می دهد.(ساکشن در دندانپزشکی)

 • کیفیت

کیفیت هنگام خرید ابزار، فناوری و سایر وسایل دندانپزشکی ضروری است و شما به بیماران خود مدیون هستید. که در هنگام ارائه سطح مراقبت مورد نیاز خود، فقط از بهترین ابزارها و وسایل استفاده کنند. علاوه بر این، یک خرید با کیفیت از همان ابتدا با سرمایه گذاری بر روی دوام، سابقه درخشان و کیفیت محصولات خریداری شده می باشد که در درازمدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. تضمین کیفیت شما توسط گواهینامه ISO بر روی تمام محصولات خریداری شده شما ابلاغ می شود.

 • قیمت های رقابتیقیمت های رقابتی

تامین کننده مناسب محصولات با کیفیت را با قیمت های رقابتی و گزینه هایی متناسب با بودجه شما ارائه می دهد. برخی نیز مشوق های جذابی مانند برنامه های مشتری VIP یا ارسال رایگان سفارشات با مبلغ مشخص را ارائه می دهند.

 • تخصص فنی

نه تنها باید اطمینان داشته باشید که با بالاترین کیفیت محصول را خریداری می کنید. با وجود گزینه های زیاد، شما همچنین باید اطمینان داشته باشید که در تجهیزات مناسب برای عمل خود و بیماران خود سرمایه گذاری می کنید. تامین کننده  توزیع کننده تجهیزات مانند دندانپزشکان که دارای بینش و تخصص فنی در صنعت هستند، برای ارائه مشاوره و اطلاعات مربوط به محصول در صورت لزوم را انتخاب کنید.

راهنمای مختصر انواع تجهیزات دندانپزشکی

 • آینه دهانآینه دهان

این احتمالاً از همه ابزارهای دندانپزشکی کمترین ترسناک است  اما با این وجود مهم است. آینه دهانی آینه کوچکی است که به یک چوب فلزی متصل است. هدف آینه دهان اول  این است که به دندانپزشک اجازه می دهد تا مکان هایی را در دهان مشاهده کند که به طور معمول دیدن انقباض جسمی انجام می شود. این کار راحت تر می تواند پوسیدگی دندان یا سایر مشکلات احتمالی دهان را پیدا کند که در غیر اینصورت شناسایی نمی شوند. دوم، به دندانپزشک راهی آسان برای حرکت دادن زبان یا فشار دادن به داخل گونه شما می دهد بدون اینکه این کار را با دست انجام دهد.

 • پروب داس

یکی از ابزارهای ترسناک دندانپزشکی است، اما در یافتن علائم حفره یا بیماری پریودنتال (لثه) مفید است. این پروب دارای دسته ای بلند است که در انتهای آن قلابی تیز دیده می شود.

 • اسکیلر

در حالی که یک پروب داس در از بین بردن مناطق کوچک پلاک است، اسکیلر برای از بین بردن جرم دندان ها ضروری هستند. بیشتر بیمارانی که به جرم گیری نیاز دارند، مشکلات قابل توجهی در مورد بیماری پریودنتال دارند، اما همه به نوعی تجمع پلاک را تجربه می کنند.

هنگام خوردن یا نوشیدن، ذرات ریزی مانند قندها و اسیدها به دندان های شما می چسبد و باکتری ها تشکیل می شوند. این باکتری مضر سرانجام باعث پوسیدگی دندان می شود و در حالی که مسواک زدن و نخ دندان کشیدن به حذف بیشتر این پلاک ها کمک می کند،

گاهی اوقات نیاز به برداشتن اضافی است. دستگاه جرم گیر پلاک های اضافی را از بین می برد و گرچه لزوماً راحت نیست ، اما از پوسیدگی دندان های شما جلوگیری می کند.

 • دستگاه خروج بزاق یا دستگاه ساکشندستگاه خروج بزاق یا دستگاه ساکشن

هنگامی که یک دندانپزشک در حال بررسی و درمان دندان های شما است، آنها اغلب به یک سطح خشک نیاز دارند. دستگاه مکش یک لوله طولانی متصل به خلا است که بزاق دهان شما را از بین می برد.(خرید تجهیزات دندانپزشکی)

 • مته دندانپزشکی

شاید بیشترین ترس از همه ابزارها، مته دندانپزشکی باشد. صدای آن کافی است تا برخی بیماران را به هیجان بیاورد. با این حال ، این موثرترین روش برای از بین بردن پوسیدگی دندان قبل از پر کردن حفره است. این مته برقی در حین شلیک آب به دهان شما با سرعت بیش از 250،000 دور در دقیقه می چرخد. اگر مته آب استفاده نكند، آنقدر گرم می شود كه به دندان آسیب برساند. در حالی که مته دندان می تواند به دلیل لرزش روی دندان شما احساس راحتی نکند، اما معمولاً هنگام دریافت بی حسی موضعی دردناک نیست.

 • سرنگ دندانسرنگ دندان

سرنگ دندان تزریق کننده بی حسی موضعی به دهان شما می باشد. طول آنها کمی بیشتر از یک سوزن یا سرنگ معمولی است بنابراین دندانپزشک می تواند هنگام استفاده از ماده بیهوشی به نقطه صحیح برخورد کند. تزریق اولیه ممکن است برای لحظه ای ناراحتی ایجاد کند، اما به سرعت بی حسی در دهان شما ایجاد می شود.

 • قالب ها

 ممکن است دندانپزشک مجبور شود از دندان های شما قالب (یا قالب) تهیه کند. با این وجود این قالب ها چیزی برای ترس نیستند. آنها قاب های کوچکی هستند که با یک ماده نرم پر شده اند و در دهان شما قرار می گیرند. وقتی گاز می گیرید.  یک قالب کامل از دندان های شما ایجاد می کند. مواد قالب سازی طعم خوبی ندارند، اما چیزی نیست که شما برای چند ثانیه تحمل کنید و حتی برخی از دندانپزشکان نسخه های طعم دار برای کودکان در هر سنی دارند.

 • یونیت دندانپزشکییونیت دندانپزشکی

یونیت دندانپزشکی یک وسیله بسیار ضروری برای هر مطب دندانپزشکی است. این امکان را برای بیمار فراهم می کند تا به راحتی قرار گیرد و مراقبت های مناسب را برای او فراهم کند. به طور کلی شامل یک صندلی دندانپزشکی برای نصب و موقعیت بیمار، یک نگهدارنده ابزار با ابزار چرخان متصل مختلف، یک لامپ سیالیتیک برای روشنایی قسمت مراقبت، یک اسپیتون و یک سیستم آسپیراسیون است.

وسایل و خرید تجهیزات دندانپزشکی بسیار زیاد دیگر وجود دارد که در مقالات بعدی به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال تمام گزینه های که در بالا توضیح داده شد را در بر می گیرد و بهترین توزیع کننده آنلاین برای خرید تجهیزات دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

33 دیدگاه در “خرید تجهیزات دندانپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *