دسته‌بندی نشده

برد یونیت

برد یونیت

برد یونیت

برد یونیت دندانپزشکی یکی از اجزای مهم یونت های دندانپزشکی می باشد. ممکن است که برد یونیت دچار اشکال و خطا شود. و نیاز به تعمیر یا تعویض برد یونیت باشد. برای اطلاع بیشتر از کارکرد برد یونیت و تعمیرات و خرید برد یونیت جدید، این مقاله از وب سایت جم دنتال را بررسی کنید.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

تعمیر برد یونیتتعمیر برد یونیت

جراحی دندان با تجهیزات ضروری و پیچیده ای مجهز است. اگر یکی از این کالاهای دستگاه خراب شود یا کاملاً خراب شود. ممکن است جراحی مجبور به بسته شدن شود. سپس دندانپزشک مجبور می شوند برای تعمیر تجهیزات دندانپزشکی با یک مهندس تماس بگیرند.

این کار گاهی اوقات ممکن است بیشتر از حد انتظار طول بکشد. و هزینه عملی را متحمل شود و رضایت مشتری را کاهش دهد. در حالت ایده آل، برد یونیت باید در سریع ترین زمان ممکن تعمیر شود. کمپرسور دندانپزشکی همچنین باید در بهترین حالت با برد یونیت جدید که مشابه برد قبلی و با همان مشخصات می باشد باید تعویض شود.

در صورت عدم تطبیق با برد یونیت مورد نظر فعلی، دستگاه یونیت دندانپزشکی با مشکلات جدی روبرو می باشد. همچنین امکان استفاده از آن دیگر امکان پذیر نیست.

خرید برد یونیتخرید برد یونیت

در بعضی موارد تعمیرات ممکن است هزینه بر باشد. بنابراین با استفاده از یک دستگاه قدیمی باید تصمیم گرفت که آیا دستگاه را برای مدتی طولانی ادامه دهید یا تجهیزات جدیدتری را جایگزین کنید.

این گزینه می تواند کارآمدتر باشد. به طور بالقوه می تواند در طولانی مدت صرفه جویی کند. تجربه بهتری از بیمار را به دست آورد.حتی کار دندانپزشک یا دستیار را به میزان قابل توجهی آسان کند.

قبل از تصمیم گیری در مورد تعمیر یا تعویض، میزان عمر تجهیزات، هر گونه مشکل (تعمیرات قبلی و مشکلات مداوم)، ضمانت و نحوه استفاده را بررسی کنید.

برآورد درآمد از دست رفته از خرابی تجهیزات می تواند از این طریق جبران شود. یونیت صندلی اگرچه هر دو گزینه ممکن است گران باشد. اما هزینه برای تعمیرات مکرر نیز به مرور زیاد می شود.

اگر جایگزینی بهترین گزینه است، خرید بهترین برد یونیت موجود در بازار ایران را برای یونیت دندانپزشکی خود را با جم دنتال تجربه کنید.

جم دنتال با داشتن تجربه چندین ساله در فروش تجهزات و وسایل دندانپزشکی شما را برای خرید یک برد یونیت بسیار حرفه ای و با دوام بسیار بالا همراهی می کند.

جلوگیری از خرابی برد یونیتجلوگیری از خرابی برد یونیت

حداقل سالی یکبار حسابرسی کاملی از تجهیزات یونیت دندانپزشکی خود انجام دهید. شما باید یک لیست دقیق داشته باشید که یادداشت هایی در مورد هرگونه مشکل، تعمیرات و تعویض ها را در آن ثبت کنید. همچنین هر زمان خرابی باید ثبت شود و از همه اعضای کارکنان بازخورد بگیرید.

اگر برای هر واحد سیستم رتبه بندی تنظیم کنید. یونیت صدف این می تواند به شما در اولویت قرار دادن اینکه کدام ماده ابتدا نیاز به جایگزینی دارد، کمک کند. همچنین به عنوان یک هشدار زود هنگام عمل می کند. به اشتراک گذاشتن حسابرسی های خود با تیم خدمات ما نیز بهترین روش پیشنهادی است. زیرا ما می توانیم بدانیم که مشکل تجهیزات دقیقاً چیست و احتمالاً امکان بازدید از آنها وجود دارد.

ما همچنین می توانیم توصیه هایی را برای تعمیرات یا تعویض ها ارائه دهیم تا احتمال خرابی را به حداقل برسانیم.

تمام تجهیزات مطب دندانپزشکی شما به تعمیر و نگهداری و سرویس نیاز دارند. در صورت رعایت دستورالعمل های تولیدکننده، به طور کلی می توانند 10-15 سال دوام بیاورند.

برای آماده سازی برای خرابی احتمالی تجهیزات، پیشنهاد می کنیم. خدمات سالانه ، آموزش کارکنان، بازرسی ها و ممیزی ها یک استراتژی عالی برای استفاده حداکثر از تجهیزات خود برای حداکثر زمان ایجاد کنید.

قیمت برد یونیتقیمت برد یونیت

قیمت برد یونیت با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این دستگاه ارائه می شود. بسیار متغیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت برد یونیت به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید. و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.(یونیت دندانپزشکی)

انتخاب یونیت مناسب دندانپزشکی کاری طولانی و طاقت فرسا به نظر می رسد. اما امیدوارم با این راهنمای ساده بتوانیم روند کار را بسیار آسان کنیم. هنگام خرید صندلی دندانپزشکی، عواملی مانند فناوری تجهیزات، راحتی و ارگونومی، عملکرد، تنظیمات، نگهداری و مهمتر از همه بودجه را در نظر بگیرید. همه این عوامل می توانند به شما کمک کنند تا یونیت دندانپزشکی مناسب برای عمل خود انتخاب کنید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد، ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

1 دیدگاه در “برد یونیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *