دسته‌بندی نشده

ایرموتور یونیت دندانپزشکی

ایرموتور یونیت دندانپزشکی

ایرموتور انتخابی شما بر اساس نوع عملکرد شما و مواردی که نیاز به انجام آن ها در مطب دندانپزشکی شما می باشد. انتخاب می شود. ایرموتور یونیت دندانپزشکی ممکن است با پا کنترل شود و یا ممکن است با دست کنترل شود. مهم این است که با روش ایده آل کار شما مطابقت داشته باشد.

در صورت نیاز به تحرک، موتورهای جمع و جور، سبک یا قابل حمل راه حل هستند. هنگام انتخاب، در نظر گرفتن تمام جنبه های محصول، از جمله قدرت چرخش و فرآیندهای نگهداری مهم است.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

انواع موتورهای یونیت دندانپزشکیانواع موتورهای یونیت دندانپزشکی

موتورهای دندانپزشکی در دو نوع مختلف وجود دارند. ایرموتور یونیت دندانپزشکی و موتورهای الکتریکی.

ایرموتور را با حداکثر سرعت 350،000 دور در دقیقه حرکت می کنند. اما موتورهای الکتریکی با نوآوری در طراحی، مواد، گشتاور و نور باعث سرعت و سهولت استفاده می شود.

سرعت این موتورها تا دور 50000 دور در دقیقه است و گشتاور تضمین می کند. که بدون در نظر گرفتن بار یا ماده مورد استفاده، برش ها می توانند با سرعت ثابت برش را ادامه دهند.

در گروه موتور آزمایشگاه دندانپزشکی برقی، مجموعه ای از مدل ها وجود دارد که هر کدام برای انواع خاصی از کارها طراحی شده اند.

به عنوان مثال، از میکروموتور دندانی بدون برس، هنگام کار با زیرکونیوم دندان، آلیاژ کروم کبالت و اکریلیک پروتز استفاده می شود. همچنین برای پرداخت گچ مناسب است و طول عمر بیشتری نسبت به موتورهای نوع برس دارد. و تا یک میلیون و نیم ثانیه چرخه خاموش طول می کشد. به دنبال موتوری باشید که حتی در سرعت های پایین نیز گشتاور سازگار را فراهم کند.

امکانات ایرموتور یونیت دندانپزشکی

این ویژگی ها به مدل ایرموتور یونیت دندانپزشکی بستگی دارد که انتخاب می کنید. اما مسئله استاندارد معمولاً شامل موارد زیر است:

  • سرعت تا 350،000 دور در دقیقه
  • برش با دقت بالاتر با لرزش کمتر
  • یک مجموعه کامل که شامل جعبه کنترل ، هندپیس و پدال کنترل سرعت می باشد
  • نمایش خطا
  • از هندپیس های مستقیم و ضد زاویه پشتیبانی می کند
  • ذخیره حافظه کاری
  • ضمانت یک ساله.

انتخاب ایرموتور یونیت دندانپزشکیانتخاب ایرموتور یونیت دندانپزشکی

ایرموتور معمولاً در محیط مطب های دندانپزشکی و آزمایشگاه ها با مدلهای مختلف هندپیس و تنظیمات لازم برای آماده سازی دستگاه های دندانپزشکی ترمیمی استفاده می شود..

ایرموتور یونیت دندانپزشکی حرفه ای

دندانپزشکان وظیفه دارند دستگاه های ترمیمی متناسب با بیماران خود خریداری و نصب کنند. یونیت صندلی که اغلب نیاز به انجام تنظیمات جزئی در مطب با استفاده از ابزارهای دندانپزشکی است. که از طریق موتور تغذیه می شوند.

داشتن بهترین تجهیزات برای این کار شما را قادر می سازد. و مصنوعات چینی، کامپوزیت ها ، فلزات یا اکریلیک را اصلاح و صیقل دهید.

در چنین مواردی، ایرموتور یونیت دندانپزشکی یک انتخاب بسیار ایده آل برای و حرفه ای و دور اندیشانه برای یک دندانپزشک حرفه ای می باشد.

قیمت ایرموتور یونیت دندانپزشکیقیمت ایرموتور یونیت دندانپزشکی

قیمت ایرموتور با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این دستگاه ارائه می شود بسیار متغیر می باشد.(کامپوزیت ونیر)

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ایرموتور یونیت دندانپزشکی به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید. و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد. ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *