دسته‌بندی نشده

اویل فری

اویل فری

اویل فری

کمپرسور اویل فری  ابزاری بسیار مفید است، که کاربردهای وسیعی در مشاغل مختف مانند دندانپزشکی دارد. با این حال، انتخاب نوع مناسب کمپرسور هوا کاملا گیج کننده است. بیشترین سردرگمی زمانی است که شما باید بین یک کمپرسور اویل فری و کمپرسور با روغن تصمیم بگیرید. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انتخاب صحیح آورده شده است.

برای خرید و اطلاعات بیشتر به صفحه خرید تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید.

کمپرسور اویل فری

کمپرسورهای هوا با پیستون هوا را به داخل می کشند. سپس هوا درون مخزن ذخیره سازی فشرده می شود. کمپرسور هوا دندانپزشکی برای حداکثر کارایی، محفظه پیستون به روغن کاری کافی نیاز دارد، که روغن برای آن استفاده می شود.

اینها کمپرسورهای هوای روغنی هستند. با این حال، در کمپرسورهای اویل فری، سیلندر از قبل روغن کاری شده است (بیشتر با تفلون) برای روغن کاری دائمی. پوشش تفلون از پمپ محافظت می کند.

این تفاوت عمده است. در حالی که کمپرسورهای روغنی به روغن کاری منظم احتیاج دارند، مورد دوم به روغن کاری نیاز ندارد.

نگهداری کمپرسور اویل فرینگهداری کمپرسور اویل فری

کمپرسورهای روغنی بیشتر از نمونه های بدون روغن به نگهداری نیاز دارند. دلیل این امر این است که روغن بسته به نوع طراحی و مقدار آن باید هر از چند گاهی تغییر کند.

کتابچه راهنمای کاربر مشخص می کند که روغن باید هر چند وقت یکبار عوض شود. یونیت صندلی این مورد برای کمپرسورهای هوای اویل فری ضروری نیست. علاوه بر این، وزن کمپرسورهای روغن کاری شده بسیار بیشتر از نمونه های مشابه بدون روغن است.

به این دلیل که قطعات کمتری دارند. هزینه کمپرسور هوا برای این دو نیز متفاوت است. از آنجا که کمپرسور هوا اویل فری قطعات کمتری دارد، هزینه کمتری نیز دارد. طراحی ها نیز ساده تر هستند.

کاربردهای کمپرسور اویل فری

در حالی که کمپرسورهای هوای اویل فری ارزان تر، سبک تر هستند و به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند، کمپرسورهای هوای روغنی دوام بیشتری دارند.

از آنجا که کمپرسورهای بدون روغن از قبل روغن کاری می شوند ، تعمیر و نگهداری دائمی وجود ندارد و هنگامی که تفلون شروع به فرسودگی می کند، واحد خشک می شود. دوام آنها به اندازه کمپرسورهای هوای روغنی نیست.

با این حال، اویل فری ممکن است برای مصارف خانگی ایده آل باشد. اگر میزان استفاده شما کمتر است. آنها برای اهداف غیر تجاری بسیار مفید هستند.

این دلیل استفاده از کمپرسورهای روغن برای مصارف صنعتی و ساعات طولانی کار است. علاوه بر این ، کمپرسورهای اویل فری گرمتر از کمپرسورهای روغنی می شوند. این به این دلیل است که هیچ روغن برای خنک کردن اجزای آن وجود ندارد.

نویز کمپرسور هوانویز کمپرسور هوا

تفاوت زیادی بین صدای فشرده سازی هوا در دو کمپرسور وجود دارد. كم صداي كمپرسورهاي هواي روغنی نسبت به كامپيوترهاي اویل فری كمتر است. اگر قرار است از کمپرسور در محیطی آرام استفاده کنید، این نکته مهمی است که باید به آن توجه کنید. از آنجا که روغن کاری خوبی دارند، آرامتر کار می کنند.

نکته اصلی این است که جوانب مثبت و منفی را بسنجید، با توجه به میزان استفاده مورد نیاز. به هر حال، این یک بار سرمایه گذاری است و بهتر است قبل از تعیین مدل مناسب ، همه مدل های موجود را مطالعه کنید.

خرید کمپرسور اویل فری

هنگام خرید کمپرسور هوا با کیفیت، باید در مورد نوع واحدی که باید خریداری کنید تصمیم بگیرید. آیا فقط برای کارهای کوچک گاهی از کمپرسور هوا استفاده خواهید کرد؟

صرف نظر از نوع کمپرسور هوا که می خواهید خریداری کنید، شما می خواهید دستگاهی را که توسط یک سازنده معتبر ساخته شده است انتخاب کنید که دارای ضمانت خوبی باشد و مجموعه کاملی از لوازم جانبی و قطعات تعویض را ارائه دهد.

قیمت کمپرسور اویل فریقیمت کمپرسور اویل فری

قیمت کمپرسور اویل فری با توجه به شرکت سازنده، کشور سازنده، برند دستگاه و اینکه چه آپشن ها و امکانات خاصی توسط این دستگاه ارائه می شود بسیار متغیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کمپرسور اویل به وب سایت جم دنتال مراجعه کنید و یا با کارشناسان جم دنتال تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی جم دنتال

جم دنتال یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی و بهترین توزیع کننده آنلاین برای تهیه لوازم دندانپزشکی با کیفیت در کشور است. با رویکرد دقیق و تعهد بی نظیر در ارائه معتبرترین مارک های جهان با رقابتی ترین قیمت ها و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در هر مکان بصورت آنلاین می باشد، ما همه آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی دندانپزشکی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *